Şimdi Ara

6850 Renk Bozulmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Asus 6850 ekran kartım sizce sizlere ömür mü?:

6850 Renk Bozulmaları

6850 Renk Bozulmaları

6850 Renk Bozulmaları

6850 Renk Bozulmaları

• Aralarla düzeliyor mu peki? Düşük ihtimal ama belki de monitördür.
    Saat hızlarını yeniden ayarlayıp dene istersen voltaj değeri de düşük gelebilir. [Kaynak]
  • zafer_b kullanıcısına yanıt
    sorun monitörde olabilir ekran kartı böyle sorunlar vermez kartı başka monitörde denermisin veya evde lcd tv varsa kasayı bir de ona bağlayarak dener misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonquad -- 1 Şubat 2015; 15:08:55 >
  • moonquad kullanıcısına yanıt
    Onboard ekran kartı sorunsuz gösteriyor.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Düzelme olmuyor sürekli aynı maalesef, şu an onboard ile kullanıyorum.
  • Dvi sinyali düşürme seçenegini denediniz mi?
    CCC'de panel özelliklerinde var. Kimi kullanıcılar sizinle aynı şikayetlerden bahsediyor düzeltebileceği.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Eskiden hdmi kullanıyordum, dvi dan sonra hdmi bağlantı denedim hiç görüntü alamadım bu sefer...
  • bana da dvi çıkışında problemvar gibi geldi ama hdmi'dan görüntü alamaman ekran kartında sıkıntı olduğunu gösteriyor. e.k.'nı başka bir bilgisayarda dene? bir de sıcaklıklar ne seviyede kartın? aşırı ısınma var mı?
  • Tüm Mesaj Atanlara Fikirleri için Teşekkür ederim Ancak Hiç Biriniz Bilmediniz ne yazıkki

Sorun Teknik Olarak Kısaca Chipset Arızası
    Sorun Tam tenik Acıklması Chipset ile Ram veri yolları Arızasında Oluşan Lehim Toplarındaki Çatlama

Sorunu Giderme Yönetmi Lehim Topların Tekrar Dizilmesi yenilenmesi refurbished yapıması
    Sorun Gidermemesi Durumunda Chipset Değişimi

Detaylı Bilgi için

http://forum.donanimhaber.com/m_99489827/f_/key_EKRAN%252BKART%252BTAM%25DDR%25DD%252BNas%25FDl%252Bm%25FD%252BMerak%252BEdiyormusunuz%252E%252E//tm.htm#100407873

Ziyaret Edebilirsiniz
     6850 Renk Bozulmaları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.