Şimdi Ara

68 bine sen olsan hangisini alırsın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FurkanEmir411

Bu testten 5 yıldız aldı

Alıntıları Göster

Tama işte dediğiniz gibi olmuş, 2005 de girdigi testten 5 yıldızla cıkmı. 2017de yapılan testten yıldız alamamış. Ama bnce bunda aracın sağlamlıgından cok ekipmanlara bakılmış

• Alabileceğiniz en yüksek model yılına sahip otomobili seçin. Parçası, ustası bulunabilen, ve mümkünse kazasız bir araç olsun. Yerli modeller ilginizi çekmiyorsa VW Golf3-4 hatta 5. kasasına bakın. Parçası bol ve sorun çıkartmayan araçlar.

• virusneo kullanıcısına yanıt
    Hocam o zamanlarda 5 yıldız alan herhangi bir araç şuan 2 yıldız zor alır. Artık sistem daha farkı işliyor. 2010 öncesi araçların yıldızların çok güvenmemek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben 1998 model 520i aldım 64 bine. Ucuz aldığım için aptal aptal kullanılmış bir araç almak zorunda kaldım ama gerçekten insan arabaya bindiğini anlıyor. 6 silindir motorun sesi, yaylanması vs.

1998 yılındaki araçta;

-Çift bölge dijital klima

-Arka elektrikli makam perdeleri

-ESP

-Otm. kararan dikiz aynası ve yan aynalar

-Hız sabitleme

-Fonksiyonel direksiyon

Gibi pek çok sıfır araçlarda olmayan özellikler mevcut segmeti gereği. Yolda giderken güven veriyor, hızı hissettirmiyor, sessiz ve çok konforlu.

Ne masraf yaptın diyecek olursan aracın yaylarını hem presletmişler hem de kesmişler araç yerle sıfır ve saçma sapan çakma 19 jant koymuşlar. Yaylarını, alt takımı, 4 lastik orj jantı ve motorda olan sensörler gibi her şeyine el attım. 15 bin gitti ama araç adam oldu. Yakıtı şehir içi 50-55 krş şehir dışı 30 krş a kadar düşüyor.

• Direkt Mk6 kasa 1.4 TDCi Fiesta bakardım ben olsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bio technolog

O arabalara çocuğumu nasıl bindireceğim güvenlik çok kötü çocuk yokken ibiza mk2 206-306 vardı tektim sorun yoktu. albea ve symbol de kullandım 80 dan sonra yol tutuş viraj fren hiçbir şey güven vermiyor

Malum otobanda 120 ile tırlar solluyor yavaş kalırsan yavaş gitmek daha büyük tehlike

Hem güvenliği iyi hem motoru yılda 20 bin kaldıracak ve yakıtı çok olmayacak

Kafayı sıyırmak üzereyim valla

O paraya gia paket temiz bir focus 1 bulunur. Hic de teneke gibi hissettirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    O model motor için Km 250 binde pardon 3 kere 250 ama 2 keresi geri çekilmiş motoru beni bi salın artık diye bağıran değişmemiş yeri olmayan bir araba anca olur 68 e sağol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.