Şimdi Ara

67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 67 level köyümü satmaya karar verdim çok emek verip bu hale getirdim . Aşağıdaki fotoğraflardan gördüğünüz gibi köy iyi full pembeduvar .

Belki pembe duvarı beğenmeyebilirsiniz ama seviyesine göre asker seviyeleri yüksektir . Fotoğraftaki geliştirmeler bitti .

Başlıkta yazdığım gibi 4 inşaatçı Köy Binası 8 . Kışla Seviye 2 . Askerlerin seviyeleri yüksek . Genel olarak Böyle arkadaşlar.

Fiyat olarakta 75-80 düşünüyorum .

67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE
     67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE 67 LEVEL , KÖY BİNASI 8 , 4 İNŞATTÇI RESİMLER İÇERDE

• FİYATTA ANLAŞABİLİRİZ ARKADAŞLAR
  • Arkadaslar koyumu yukseltiyorum fiyatta yukseliyor alcaklar yazsin fiyatta anlasiriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 TL vereyim sat köyü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elektronik cihazlarla veya baska seylerle takas olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam lol veya darkorbit hesabı ıle tkas olurmu
  • 20 lira veririm :)
  • Oyun hesaplarıyla takas yoktur arkadaşlar . 20 TL veren arkadaş çok güldüm .
  • GÜNCELL .
  • GÜNCEL ++
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.