Şimdi Ara

6680 Aldim izlenimlerim ve problemlerim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abime nokia 6680 aldim gecen cuma 900YTL tüm kutu iceriği ile spot... 3230 almiştik ama 3230 a 1 gun tahammül edebildik .Allah 6600 dan dandik melodi çalan resim çekme özürlü telefondan HEPİNİZİ KORUSUN!
    Neyse sadede gelelim.
    Şimdi 6680 Mükemmel cidden Nokia düşmani 1 si olarak inanılmaz hızlı Mukemmel 2 tane kamerasi var öndeki kamera 6600 la aynı Zaten yanyana resim cekip pc ye atma şansım olmadıgı halde emin konusabiliyorum aynı:D
    herneyse arkadaki kamera kapagı acınca devreye giriyor ve Flash ı cok başarılı 1.5Metre etki alanı oldugu yazıyor ve zifiri karanlıkta süper resim cekior..ayrıca flash bildiginiz işik gibi sabit yanmıyor direk resim cekilirken foto makinasi gibi patlıyor.
    Telefon menüleri cok hızlı her tepkiye cabucak cevap veriyor + pil gayet başarılı. mmc kart yandan cıkıyor yani telefon kapatmaya son.
    Melodiler cok kaliteli p900 e yakın bir ses kalitesi var kulaklıkla deneme şansım daha olmadı onunda gayet başarılı olduguna eminim cunki stereo..
    NOT: TELEFON INGILIZCE MENU DAHA TURKCESI GELMEMIS DENILDI ACELEM YOK AMA ONUDA YUKLETİCEM CIKINCA.Şimdi gelelim problemlere..
    Cagrı listesindeki numaraları arayamıyorsun bazen Yesil arama tuşuna bassanda kar etmiyor tepkisiz kalıyor resetliince düzeliyor gün icerisinde en az 6 7 kere reset gerektiriyor.ama bu telefona katlanmaya yeter..
    Smartmoive kurdum bir cok versiyon calıstıramadım.
    Fscaller calıstıramadım.MSN turbo ve Agile sorunsuz calısıyor.
    şimdi en onemlisi smartmoive yi nasıl calıstırırım ? bana yardımcı olabilicek birileri varmı ..+ bu telefona faydali 1 kaç program söylermisiniz?

Program kurma konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürller..

• Handy photosafe kur. Resimlerini gizlersin
    Ogg play.. Daha az yer kaplar daha net mp3 dinlersin ogg ye çevirip.
    Bu arada 6681 ne zaman çıkar biliyo musun ya ?
  • ekim ayi..
    tavsiyelerin icin saol smartmoive icin yapılıcak bişi yokmu?
  • BocuQ dostum smartmovie yükleyemedin mi ?
    Valla benim için en önemli program..
  • Yukledim calısmıyor.
  • Video dosyalarını çeviren PC çevirici yok mu sende ?
  • Yahu onunla alakası yok smartmoive telefonda calısmıyor:)
    PC de cevirdin diyelim telefonda nasıl acıcan:D
  • Yapma ya ?? Başka versiyon denedin mi ?
    Valla smartMovie çalışmıyosa kararım bile değişebilir.
    Neden çalışmıyo acaba ya
  • Dostum öncelikle hayırlı olsun,bi sorum olacak,stereo mp3 player olduğunu biliyorum,acaba stereo sadece kulaklıktamı yoksa dışarıya ses verirkende stereomu çalıyor mp3leri
  • ARkadaşım benimde bir sorum olucak şuanki yazılımını yazar mısın bizde ona göre bilinçlenelim??
  • çağrı listesini naıl arayamıyorsun yaw onu anlamadım bu kadar basit şeyi nasıl yapmaz bu....
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Güle güle kullanda...
    Degdimi yani işe yaramayan ikinci kamera için odedigin farka peki ?
  • hayırlı olsun.bahsettiğin sorunlar yazılım güncellemeleri ile çözüleceğine inanıyorum.fakat biraz erkan.yazılımların çıkmasını bekle.
  • ne desem boş,
    asıl amacı insanları konuşturmak olan "telefon", arama yapmakta zorlanıyorsa, zaman zaman arama yapmıyorsa;
    sen onu "ne" olarak taşıyorsun yanında?
    yine de hayırlı olsun.
    selamlar
  • Gerekli ve uygun bir sürü program ve daha fazlası için

www.TeknoPortal.com

dan bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykntr -- 17 Mayıs 2005, 9:57:11 >
  • bende sürekli kullanıyorum şirkette arkadaşın dediği problem bende bulunmuyor sanırım versiyondan kaynaklanbilir .ayrıca öndeki kamera çok kötü yaw
    bence gereksiz bir teleefon 6630 ile farkı çok az ama para farkı çok fazla değmez kesinlikle bu fiyata almaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: BocuQ

Cagrı listesindeki numaraları arayamıyorsun bazen Yesil arama tuşuna bassanda kar etmiyor tepkisiz kalıyor resetliince düzeliyor gün icerisinde en az 6 7 kere reset gerektiriyor.ama bu telefona katlanmaya yeter..

Moral bozmak gibi olmasın ama telefona o kadar para vereceğim ve günde 7 kez yeniden açmak zorunda kalacağım... Ben olsam telefonu parçalardım..
  • Bide tam yapsa nokia.Hep symbian hatalarıyla uğraşıyoruz.Harbiden 1200YTL verip günde 6-7 kere kapatıp açmayaBende p910i var şimdiye kadar hiç kapatıp açma gereği duymadım.
    Ama 6600 kullanırken her sabah kapatıp açıyordum.Yinede gün içinde kitleniyordu.Durum 7610da'da öyle.6630 işlemcisi sayesinde kurtarıyormuş ama ondada öyle sorunlar çok.(Bkz 6630 topicleri)
    Arkadaşım şarjı nasıl telefonun uzun süre gidiyormu?
  • dostum aynı dert bende de var...
    Kuduracam vallahi..Önemli bir arama yapmam lazım,acil...Rehberden adamın numarasını buluyorum,yes e basıyorum ama aramıyor!!!!! Haydeeee bi daha reset!!
    Bu konuyu araştırdım,kimisi sim karttan dedi kimisi başka şeyler dedi..İnanın ki katlanamıyorum artık..7710 bile daha kullanışlı vallahi..Verecem 6680 i alacam 7710 ve ya p910i
    Herkes bu p910i den bahsediyor anlayamadım vallahi...
  • hayırlı olsun ama bence bıraz acele etmıssın ama insan yeni tel cıkınca dayanamıyor
    gule gule kullan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.