Şimdi Ara

6670

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sonunda kendime bi garantii 6670 aldım (bu arada kredi kartına tek cekim 670 e buldum capitolde)

Ancak program yukliyemiorum. Bi kac siteden filemaager, keylock gibi programları cektim ama yuklerken teldeki uygulama yoneticisinin uygun olmadıgını soluo

Sanırım 6670e uygun dill programlar ???

Uygun olanları nerden bulabilirim bi de tavsiye edebileceginiz programlar yuklemem gereken programlar neler sizlerce..

Bir de bi ark ım da s65 ile verilen bluetooth kulaklık var onu 6670 ile kullanabilir miyiz???

Saolun simdiden

• Demek piyasaya girdiği doğruymuş. Bizede ulaşır ozaman yakında.Programların ile ilgili bişi söyleyemeyeceğim.Siemens kulaklık uyarmı emin değilim.Bence dene sonra al.
  • hayirli olsun ben 820 ye 12 taksit aldim ocak basinda tele programlari su siteden alabilirsin
    http://symbianworld.altervista.org/ ayrica maxicep.com ve nokiafunbox.com a da goz at. Ben alaliberi cok program kullandim ve hic hata vermedi sana olanlar ilginc.. Bluetooth kulaklik uymasi gerek ben benim nokia kulakligi k700 lerdede kullanmistim sorunsuz
  • programların bazıları dışında sorun yaşamadım ama ngage oyunu kurarken çoğu oyunu açmıyo farklı bi topic te yazmıştım hangi oyunları açtığını
  • cromos capital neresi nerde ben ankaraa da oturuyorum capital nerde capital dediğin yer internet sitesimi yoksa fiziksel bir yer mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devil_Dragon

cromos capital neresi nerde ben ankaraa da oturuyorum capital nerde capital dediğin yer internet sitesimi yoksa fiziksel bir yer mi???

İstanbulda bir alışveriş merkezi...
  • doğrusu capitol , istanbul koşuyolunda alışveriş merkezi
  • bu senin aldığın 6670 kvk garantili mi yoksa genpa netcell falanmı....??? acil cvp telefon alacammmmmmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: CRoMoS

Ancak program yukliyemiorum. Bi kac siteden filemaager, keylock gibi programları cektim ama yuklerken teldeki uygulama yoneticisinin uygun olmadıgını soluo

Hayırlı olsun telefondaşım.

Bu uyarıyı bilgisayardan alıyorsan; PC Suite yazılımının bir sorunu, belki de güvenlik için Nokia özellikle yapmıştır. Güvenilmeyen dosyaları yüklemeye izin vermiyor. Çok kolay bir yöntemle bunu atlatabilirsin:

Dosyalarını PC Suite ile yükleme, Bilgisayarım/Nokia Phone Browser/Nokia 6670/Memory Card'a gir, elindeki .sis uzantılı dosyayı buraya at sonra telefonunu eline al ve attığın dosyayı telefondan aç.

Eğer hata uyarısını telefondan alıyorsan çok büyük ihtimalle elindeki kaynak .sis uzantılı dosyalar bozuktur, başka bir yerden çekmeyi dene. Çünkü ben 6670'ime birçok program kurdum hatta elindeki keylock'ı bile kurdum, saygılar.

Bir de arakdaşın sorusuna soruyla karşılık vermek yerine biraz da yardımcı olsak çok daha iyi olur değil mi arkadaşlar. Çünkü benim üniversitede aldığım İletişim derslerine göre en kaba hareketlerden biridir soruya soruyla karşılık vermek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRCaPiTaL -- 17 Şubat 2005, 22:34:23 >

• Ayni sorun bende de vardi dedigin gibi çözdüm...
  • cromos aloo nerdesin yaw senin aldığın 6670 ne garantili kvk mı yoksa başka bişemi???

• quote:

Orjinalden alıntı: Devil_Dragon

cromos aloo nerdesin yaw senin aldığın 6670 ne garantili kvk mı yoksa başka bişemi???

Ne farkeder ki, merak ettim şimdi.

• Ben dün kadıköyde öylesine bir dükkana girip fiyat aldım
    6670
    7610
    6260
    Hepsi spot ve 620 YTL, 12 taksit olursa 730 YTL. Pazarlık yapmadım o an almayacağım için
  • quote:

Orjinalden alıntı: xeon82

Ben dün kadıköyde öylesine bir dükkana girip fiyat aldım
    6670
    7610
    6260
    Hepsi spot ve 620 YTL, 12 taksit olursa 730 YTL. Pazarlık yapmadım o an almayacağım için

Sakın alma, arkadaşım az önce Teknosa Balçova'dan 750 YTL / 12 taksit Axess kartla almış, üstelik yanında da puanı var, tabii ki orjinal garantili, 730 YTL spota yazık olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.