Şimdi Ara

660ti vs 7950 3570k vs fx 6300 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Oyun icin arıyorsan 192 bit bir 660 ti isine gelmez en iyi fp kartı hd7870xt dir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngryMan1903

Oyun icin arıyorsan 192 bit bir 660 ti isine gelmez en iyi fp kartı hd7870xt dir

Sende tam cahilsin 7870xt ile 660ti yi karsilastiriyorsun
  • fare315 F kullanıcısına yanıt
    Ne biliyorsan onu yapmakta özgürsün genç para var huzur var demekki biz sana yardımcı olmaya calısıyoruz senin dediğin lafa bak bosuna demiyolar coluk cocugun isine girmeyin diye !

• quote:

Orijinalden alıntı: fare315

quote:

Sende tam cahilsin 7870xt ile 660ti yi karsilastiriyorsun

hocam sende 660ti yi iyice abarttin ha.

• quote:

Ne biliyorsan onu yapmakta özgürsün genç para var huzur var demekki biz sana yardımcı olmaya calısıyoruz senin dediğin lafa bak bosuna demiyolar coluk cocugun isine girmeyin diye !

Ne çoluk çocuğu sen daha bite gore kart seciyorsun hic bir şeyden haberin yok kepler mimarisi varken 7870xt diyorsun
  • hakan52400 kullanıcısına yanıt
    660ti yi abartmiyorum fakat 384 bit lik 7950 ile yarisiyor arkadaş 192 bit diye alma diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fare315

660ti yi abartmiyorum fakat 384 bit lik 7950 ile yarisiyor arkadaş 192 bit diye alma diyor

arkadas anlamayabilir bilmiyodur, seninde cahil diye hakaret etmeye hakkın yok sonucta herkes burada görüşlerıni öne sürüyo.

• Bak guzel kardeşim kendimi tutamadım yine cevap verecgim ogrenciyim dedin butcem kısitlı dedin hd7870xt dedim ve hala diyorum madem cok paran var 100 lira kat vatandan asus gtx760 direct cu al
  • hakan52400 kullanıcısına yanıt
    İyice ben cahil kelimesini hakaret olarak kullanmadim yanlis anladi bende ona sinirlendim
  • AngryMan1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam her neyse sistemi alçam bütçe bu kadar yanlisimiz olduysa özür dilerin ileride de SLİ yaparim keyfime bakarım :d
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.