Şimdi Ara

660gt mi 7300gtmi?leadtek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.teknofiyat.com burdan bakablirisn staklarda var gözüküyor..
  • bendeki 7300gt ile(gigabyte) JUICED oyununu full detayda rahatça oynayabiliyorum çok guzel oluyor efekler felan

serious sam II ' de ise aynı full detay oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi has_tr -- 29 Eylül 2006; 11:56:16 >
  • leadtek yalnız marka arkadaslar.6600gt ile 7300gt.ne farkları var acaba?ozelliklerini bir yazarmısınız
  • quote:

bendeki 7300gt ile(gigabyte) JUICED oyununu full detayda rahatça oynayabiliyorum çok guzel oluyor efekler felan

serious sam II ' de ise aynı full detay oynuyorum

"full" kelimesinin anlamını gerçekten hakederek vermek lazım

SS2'de
    HDR açıp AF'yi sona kadar kökleyin bakalım kart barım barım bağırmayacak mı yeter diye...
    özellikle de aynı yaratıktan onlarcası gelmeye başlayınca
  • bende bişi olmadı rahattı makine
  • o zaman millet x1900lere 7900lere boşuna para veriyor
    alalım bi 7300gt olsun bitsin öyle mi???
    bence o ayarlar full filan değil, ya da sen 800*600 de filan oynuyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

o zaman millet x1900lere 7900lere boşuna para veriyor

al tabii sorduğun soruya bak.. bak kartın uzatmasında gt yazıyor sonra da takarsın artık bir nos bir turbo olur biter bi de xenon far
  • quote:

Orjinalden alıntı: has_tr

quote:

al tabii sorduğun soruya bak.. bak kartın uzatmasında gt yazıyor sonra da takarsın artık bir nos bir turbo olur biter bi de xenon far

bence boş konuşmaları bir kenara bırakmak lazım
    7300gt ile bazı oyunları full oynayabilirsin ama
    genelleme yapmak doğru değil
  • quote:

quote:

quote:

has_tr doğru konuşmuş genelleme yapmamış (hatta boş da konuşmamış)

• quote:

Orjinalden alıntı: play_boy

quote:

quote:

quote:

has_tr doğru konuşmuş genelleme yapmamış (hatta boş da konuşmamış)

has_tr aldığı kartın fanatikliğini yapıyor
    ben aldım gerisine gerek yok gibi
    karta nos ve xenon far takmak boş değil ha
    böyle konuşmalar "boş" tur
    anlamak istesen de istemesen de

tabi ; asıl konu 7300gt'nin tüm oyunlara yeteceğini söylemesi
    bir oyunda iyi sonuç aldı diye tüm oyunlarda mükemmel performans göstereceğini
    iddaa etmesi çok ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 1 Ekim 2006; 17:53:31 >

• sen beğenmiyorsun demi bu 7300gt kartı sana oc yap yap manasında demiş
  • saçma sapan mesajlar gelmiş resmen. Full detay oyun oynatan arkadaşlar açsın bi oblivion full detay açık oynasın bakalım 1024x768 çözünürlükte 7300 gt ile oynayabilecekler mi tatmin edici bir fpsde? AA, AF, hdr hele hiç söylemiyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdShadow -- 1 Ekim 2006; 20:22:26 >
  • 6600 gt çok daha iyidir her bakımdan. zaten fiatlarına bakarsanız görürsünüz farkını. hatta 7600gs bile 6600gt den daha iyi değildir. ddr3 bellekli 6600gt 7600 gs den daha iyi bir seçenek olabilir. zaten ondanda pahalıya satılıyor 6600gt. 7300gt nin en büyük özelliği hdtv özelliğini donanımsal olarakda desteklemesi. oyun için değilde genelde masaüstü ve 2d kullanımı için ideal bir kart. daha çok video için filan yani. eğer oyun oynamayacaksanız sadece film ve benzeri programları kullanacaksanız o zaman 7300gt sizin için çok iyi bir kart olabilir mesela. ucuza iyi bir görüntü kalitesi sunar. hdtv desteğide var. oyun için ise hiç düşünmeyin bence. 7600 gs alın en azından. hatta onunda ddr3 bellek kullananlarından bulunki bir şeye benzesin. eğer 7300gt ile 6600gt arasında kalsam kesinlikle 6600 gt alırdım. 6600gt biraz oc ile 7600gt hızına çıkabilir. arkadaş leadtek 6600gt demiş yanılmıyorsam. o kartta ddr3 ram var. çünkü aynı kart bendede var. hiç oc yapmadan nfsmw filan yüksek kalitede oynanabiliyor. ben 6600gt ile 1400*900 çözünürlükte full detayda nfsmw oynayabiliyorum mesela. fear da aynen öyle. hl2 dede sorun yoktu. çok aşırı yüksek detaylara çıkarsanız bu kartta yetmez tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 1 Ekim 2006; 21:06:09 >

• 7600GS HER YÖNÜYLE 6600GT'DEN İYİ BİR KARTTIR
    PAHALI SATILMASI BİRŞEY İFADE ETMEZ !!!

BUNLAR DDR2 6600GT VE DDR2 7600GS KARŞILAŞTIRMALARI
    HER 2SİDE DDR3 OLUNCA DA SONUÇ DEĞİŞMİYOR
    7600gs 6600gt'Yİ HER YÖNDEN TOKATLIYOR

• 7600gs ile 6600gt aynı seviye kartlar zaten. 6600gt ddr3 bellekli ise ki öyledir çoğu, bu yüzden 7600gs den iyi sonuç alabilir. çok iyi oc olurlar ddr3 belleklerle. 7600gs nin ddr3 bellekli modelleri zaten pahalı. ona o kadar para vereceğinize 7600gt alın o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 1 Ekim 2006; 21:19:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ysroguz

7600gs ile 6600gt aynı seviye kartlar zaten. 6600gt ddr3 bellekli ise ki öyledir çoğu, bu yüzden 7600gs den iyi sonuç alabilir. çok iyi oc olurlar ddr3 belleklerle. 7600gs nin ddr3 bellekli modelleri zaten pahalı. ona o kadar para vereceğinize 7600gt alın o zaman.

7600GS'nin DDR3 olanları 122$+KDV !!!!
    nasıl 7600GT seviyesinde bir söylesene...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HANNİBAL KİNG

tartışmasız 7300gt

• o dediğin karttan sadece 1 tane var ve malesef ne hikmetse piyasada yok o kart. örneğin asus 175$+ kdv. sen palit 7600gs sonic den bahsediyorsun ama o kart sadece fiat listelerinde görüntü olsun diye var malesef. leadtekde 170$+kdv civarında. düz 7600gs ler 125$+ kdv olabilir. bizde az çok piyasayı takip ediyoruz herhalde. piyasada olmayan şeye fiat biçmek kolay tabi. 210$ civarındada 7600gt ler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 1 Ekim 2006; 22:12:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.