Şimdi Ara

6600 yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar güvenilir bi yerden 6600 aldım,ama memory card 32 mb olmasına rağmen ve hiçbişey yüklemememe rağmen 10mb kaldığını söylüyo,hafıza durumuna baktığımda da toplam 2mb'lık bi yeri kullandığımı gördüm,ama işin garibi en altta da kullanılan:22mb yazıyo,nedir bunun çözümü?yoksa memory card mı sorunlu?(arkasında made in korea yazıyo,hiçbiyerinde de nokia yazmıyo)[dntw][help]

• Bi de bluetoothla bilg.dan yolladığım dosyalar direk memory card a gelsin istiyorum,nasıl olucak?veya mümkün mü?,bluetooth markası billionton(10m),saygılar...
  • son bi soru:)indirdiğim ne kadar mp3 player varsa çalışmadı,yükleyici yazıyo ama yüklemeden kayboluyo,ben mi beceremiyorum yoksa sorun dosyalarda mı,saygılar...
  • 1.sanırım try&buy programlar yüklü telefonda.onları uygulama yöneticisinden sil.düzelmezse format at mmc ye.
    2.mesajlar/ayarlar/diğer/kullanılan hafızaya gel ordaki tel hafızasını mmc kart yap.
    3.www.aivanet.com da ultramp3 var benim 6600 ümde sorunsuz çalışıyor.
  • çok saol klonajinsky,ilk iki sorunu çözdüm ama ultramp3de çalışmadı bende,bu sefer yüklendi ama çalışmadı
  • mp3 leri mmc karttaki veya telefon hafızasındaki digital sounds un içine attınmı?
  • ben zaten s60 serisini be#287;enmiyorum hiç. s60 serisi olmadan nokia zaten bir hiç say#305;l#305;r.
  • bende de ultramp3 sol tuşa basınca çöküyor neden acaba hala anlamış değilim.ama oggplay diye bir yazılım daha var mp3 dosyalarını ogg a çevir dinle daha kaliteli ve daha az yer tutuyor
  • saolun sorunlarımı çözdüm,yavaş yavaş keşfediyoruz bu telefonu,şimdi de tek isteğim mp3leri zil sesi olarak kullanabilmek:)
  • mp3 ler zil sesi olmuyo.en azından şimdilik olmuyo.ileride 3. parti bi yazılımla olabilir.
  • çok istiyorsan mp3 ü amr yap o zaman melodi olarak atayabilirsin ama kalitesi düşer.sen genede bi bak istersen. nokia multimedia converter ile yapabilirsin. bu programı temin edip kullanmak için gerekli bilgi bu forumun Sticky: S60 Serisi Telefonlar İçin Gerekli Bilgiler bölümüne bakabilirsin.
  • Ben de tam onu sorucaktım,nebiforever yazınca ümidimi kesmiştim:)saol bi bakayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.