Şimdi Ara

6600 Hafıza kart şifresi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
52.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6600 ıma yeni 128mb lık kart aldıktan sonra 32 mb kartımı şifresini bulamamam nedeniyle yeni karta içindeki ıvır zıvırı kopyalayamıyorum.şifreyi değiştireni bi yakalarsam..
    bu şifre nasıl kaldırılır bilen varmı.yüklü bilgilerimi kaybetmek istemediğim için formatlamakta işime gelmiyor.Şifre çözücü gibi bi program varmış ama bi bilgim yok.acil yardım lütfen!

• ben bütün neti karıştırdım şifre çözücü bir programa rastlayamadıgım gibi şifreli mmclere formatta atılmıyo mmc reader olsa bile...nokia serviste ne format atabiliyo ne şifreyi çözebiliyo bence çok büyük bir sorun.Ancak nokia 9210larda şifre istenilmeden sadece formatlandığını duydum o kadar.Boşuna ümitlenme yani
  • arkadaş hiç denemedim ama sana yardımcı olacak birza bilgim var alttaki herşeyi uygula....

Öncelikle telefonumuza Psiloc - eFileManager programını kuruyoruz.Telefounumuza Psiloc - eFileManager programını kurduktan sonra programı çalıştırarak.

C:\ üzerinde Find-Simple seçeneği ile mmcstore dosyasını aratıyoruz. Psiloc - eFileManager programı aracılığı ile bulmuş olduğumuz mmcstore dosyasını telefonumuzda çalıştırma imkanımız olmadığı için Bluetooth yardımı ile bilgisayarımıza yolluyoruz. Bilgisayarımıza yollamış olduğumuz dosyayı birlikte aç seçeneği ile Not Defterinde açıyoruz ve önümüze asağıdaki gibi bir pencere çıkıyor.

bu pencerede belirtilen yerdeki numaralar hafıza kartına koyupda unttuğunuz şifredir,böylece şifreyi öğrenmiş oldunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermet -- 12 Ekim 2004, 0:21:32 >

• bu yöntem eger format atmadıysan geçerli attıysan dosya bulunmaz
  • Teşekkürler yarın deniycem.ama olur gibi gözüküyo mantık olarak.
  • İNŞALLAH OLUR...
  • Wallahi harika bilgi, arkadasa tesekkurler!
  • ya iyide bir ara benim eski telefonumda da öyle bir sorun oluyordu hala da şifreyi açabilmiş değilim. Bu yöntem daha önceden de yazıldı ve denedim telefon bt ile not defterinde açacağım dosyayı bilgisayara göndermiyor
  • Sorun çözüldü.Çok sağol er-met.Bu yöntemi herkes yazsın bi kenara.
  • Arkadaşlar mmcstore dosyasını bilgisayara göndermenize gerek yok.. cep telefonunuzda da açabilirsiniz ama öncelikle fileman, seleq, yada fexplorer programı yardımıyla mmcstore dosyasının adının sonuna " .txt " ekleyin yani rename yapın orjinal adı " mmcstore " mmcstore.txt " olarak değiştirin sonrada telefonunuzda rahatça not sayfası olarak açabilirsiniz... açıldığında en başta saçma karakterler vardır en sondaki okunabilir anlamlı harf yada rakamlar kartınızın şifresidir... Not: Tabi telefonunuza format atmadıysanız mmcstore dosyası c:\system\ klasörünün içinde dir... şifreli kartlarınız için benimle bağlantı kurun...
  • sacma sapan soylenen yontemleri deneme bende ayni sorunla karsilastim... servise gittim (telefon prog yuklenir die servisler warya) orda adam 8ytl ye kirdi.... ank icindenysen gotururum seni oraya kizilayda
  • fearlessness arkadaşım msn'ini yazmamışsın benimle bağlantıya geçermisin? bayramcevre@kimted.com
  • ok bilader ekledim seni
  • Hafiza kartina format atmak icin gerekli prog anlatimli ve resimli olarak

www.TeknoPortal.com da mevcut...
  • birde seleq 6630 da cal1sm1o 30 cular denemes1n
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

sacma sapan soylenen yontemleri deneme bende ayni sorunla karsilastim... servise gittim (telefon prog yuklenir die servisler warya) orda adam 8ytl ye kirdi.... ank icindenysen gotururum seni oraya kizilayda

telefonun nedir symbianlımı? 6230 ise nasıl kırmış merak ediyorum
  • telefon 6630 prog. la
  • Abi bu benim de şu an yaşadığım bir sorun. Dün akşam yediden sabahın dördüne kadar Türk avrupa bütün siteleri gezdim. gezdim ama hiç bir bilgi yok. verilenler hep aynı bilgileri kapsıyor. kimi file manager programını kimisi seleq programınıda bahsediyor. bu programlar istenilen dosyayı bulamıyor zaten bulması da mümkün değil. çünkü makinaya zaten format attıktan sonra ekseri bu sorun ortaya çıkıyor. Ben bir şifre kırıcı program bulurum diye ümit etmiştim. ama yok. programı olan arkadaşlarda pek yardımcı olmuyor. mısır yapımı bir site vardı bütün telefonlar ait şifre kırma falan programları vardı. adamlar o siteyi hacklemişler ona da giremiyoruz. velhası artık ben ümidimi kestim. telefoncuya götürecek ne kadar para istiyorsa bayılacağım. burdaki bütün arkadaşların ilmi. götüreceğimiz bir telefoncu kadar olamadı ne yazıkki herkese iyi günler
  • "Hafiza kartina format atmak icin gerekli prog anlatimli ve resimli olarak

www.TeknoPortal.com da mevcut."
    kardeş site kullanıcı adı ve şifre istiyo
    6600 ve butun sis destekleyen cihazların sx1 de dahil mmc şifresini çözmek için bi proğram var ama her kartı çözmüyo sadce kendi kartınızı hangi telefonda şifrelediyseniz o telefonda çalışıyo ekleyecektim ama nasıl ekleneceğini bulamadım

sungur_iletisim@hotmail.com

• psiloc efile manager nerden indirebilirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.