Şimdi Ara

6600-6230

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 6230 almaya karar verdim sizce doğru mu yaptım benim için
    radio stereo
    mp3 önemli. 6600'ımı satıyorum alalı 2 ay oldu. ama symbiansız olması kötü. ne yapayım sizce???

• birde isteyen varsa 6600-6230 takası düşünüyorum. ilgilenenlere duyurulur...
  • sx1 al hemde symbianlı
  • mesaj yazamam. ben ayrıca nokiadan şaşmayı düşünmüyorum... ama sx1 belki olabilir...
  • Symbian siz telefon kullanacagim dedim inat ettim symbiansiz tel aldim ama 2 ay sonra degistirmek zorunda kaldim.. Symbianli almani tavsiye ederim.. (benimle ayni duruma dusme diye)
  • bende 28 temmuzda 6600-6230 arasında kalmıştım. 6600 aldım ama memnun değilim symbianlı teli satıyorum gıcık oldum paşa paşa mp3 dinleyecem 6230'da. hem 6600'dan önce symbiansız tel kullanmadık mı??? E628,3210,3310.... böyle gider sorun olmaz benim için...
  • sx1 alsan daha iyi, ama yine de sen bilirsin
  • Degistirmek zorunda kaldim derken nedenini yazmamasim.. Kurcaliyacak bisiy kalmadi ondan.. Sıkıyor bir sure sonra.. Tabi eger hic isletim sistemi olan bir tel kullanmasaydim cok haklisin symbian mi vardi .. Ama onu kullandiktan sonra sadelige sıkılıyor insan bir sure sonra.. (en azindan ben..)
  • sx1 2. el ne kadar ayrıca takas düşünüyorum forumdan ilgilenen olursa en azından sorun olmaz.
  • ranilin bende şuan 6600 var 2 aydır. ben 6600'DAN SIKILDIM. ben 6230 arıyorum anladın!!! symbiandan sıkıldım büyük mono -radio...
  • symbiandan sıkılmayı başardıysan s40 tan daha çabuk sıkılırsın bence...
  • 6600'dan sıkılma sebebim kaba, radio yok,mp3 iyi çalmıyor,mono. ama s40 önemli değil veya bana tavsiye edin
    -radio
    -mp3
    -stereo
    -küçük
    =6230 değil mi? başka varsa söyleyin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutcan15

symbiandan sıkılmayı başardıysan s40 tan daha çabuk sıkılırsın bence...

+1

ve sx1 kullanırsan (6600+6230) her ikisinide kullanmış olursun,yani iyi düşün...
  • günde ortalama 30 sms atan biri için sx1 zor olmaz mı? birde 2. el fiyatı bilen var mı 6230 ve sx1'in????
  • istersen 100 sms at bir sorun olmaz hemde sen daha çabuk alışırsın,aslında sx1'in tuşları daha hızlı yazmak için tasarlanmış ama
    sx1'i ilk eline alan hiç yazamayınca bu tuşlarla mesaj yazılmaz diyor,halbuki tam tersi sadece alışma süreci ,onu geçdinmi
    f16'laşırsın,yani sx1'de senin her istediğin var bence şaşma,2.ellere gelince sx1'in ikinci elini hayatımda 1 tane gördüm ve onuda ben aldım......6230 dersen (yorumsuz)
  • birde 6600 ile takas yapacam o yüzden...
  • TAHMİNEN 6600'ÜN ÜZERİNE 150 MİLYON VERİRSİN AMA SX1'İN YANINDA ORJ. DATA KABLO/RADYOLU KULAKLIK/SİDİLERİ KULLANIM KLAVUZU VAR..
  • 2. eline mi. 580'e aldım 6600'ı birde 150 daha değiştirmem daha iyi. 0 almayacam ama duruma göre...
  • HAYIR SIFIR GARANTİLİYE,PEKİ SEN 6600'Ü KAÇA VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUN..
  • ben 6230 ile takası düşünüyorum 0 para. 6600 galiba 420 civarında ama o fiyata vermem kesinlikle ancak takas...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.