Şimdi Ara

65000 TL araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

65000 TL bütçe ile bir araba almak istiyorum.. Uzun süredir bakıyorum ancak hala bir araç bulamadım.Bu aralıkta baktığım araçlar renault fluence peugeot 301 -- citroen c elysee --renault symbol-- fiat linea modeller görünüyor genellikle. Arabadan anlamadığım için hangisi daha iyidir tam anlayamıyorum. İzmir Karşıyaka'da oturuyorum bu nedenle aracın İzmirde olması lazım. Baktığım ilanlar https://www.sahibinden.com/favori-ilanlar/shared/folder/visit?token=274eyJmb2xkZXJPd25lclVzZXJJZCI6MjAyNTA4NywiZm9sZGVySWQiOjMwMjI1NDgxLCJjcmVhdGVkRGF0ZSI6MTU5MDQ0MDQwMDAwMH0= bu şekilde. Araç tavsiyesi için desteğinizi rica ederim.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kskmehmet5 -- 29 Mayıs 2020; 0:49:14 >

• renault fluence düzgün bulamazsınız o fiyatlara . Fiat linea bakın.
  • Temiz linea bulabilirsiniz.
  • Favorinizdeki çoğu araç haşat bana sorarsanız. 301'lerin çoğu şirket çıkması. Hayvan gibi kullanıyor çoğu. Kullanıcısından bir araç bulmanız yerinde olur. Benim 2007 model Peugeot 207 bile temizleri 65 civarında.. Piyasa çok acayip.
  • Linea yada punto dizel
  • C-Elysee/ 301
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    İyi hoş da araç 15 yaşında... Ufak bir kazada parçasını bulmak zulüm ve abartı pahalıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.