Şimdi Ara

6500'e tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hali hazırda i5 9400f 16gb ram 1660 ekran kartım var memnunum fakat artık nişandı evlilikti vs ne konsol alabilirim ne pc. Zaten ps4 pro var onu da satacağım ps5 alacağımı sanmıyorum. Elimdeki sistemi de satıp 8/16 sağlam bir işlemciye geçmek istiyorum. Bütçe 6500 daha üstüne asla çıkamam. Şöyle bi sepet yaptım fazla araştırmadan. Tavsiye/yorumlarınızı bekliyorum.
    144hz monitör var. Depolama var.

6500'e tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 24 Mayıs 2020; 14:29:2 >

• Amaç oyun oynamak ise ekran kartına biraz destek yapıp işlemciyi r5 3600 e çevirerek sistemi siparişe geçebilirsin
  • neden sağlam bir işlemci ? kasayı kullanım amacınız nedir ?
  • ufuk_marina kullanıcısına yanıt
    Hocam stutter vs uğraşmak istemiyorum. Sanırım ancak 8/16 çekirdekli işlemciyle rahat ederim stutter konusunda. AC Odyssey gibi open world oyunlar çoklu işlemciye abanıyor gördüğüm kadarıyla. Geleceğe yatırım olarak düşündüm. 1660 elimde var ve elde ettiğim fps’ler çok tatmin edici. Ayrıca birden fazla işlem yapacağım için çoklu çekirdek düşündüm. Ekran kartı değiştirmek kolay. Fakat işlemci için bazen ana kart uyumlu olmuyor 2-3 nesil sonrası için. O yüzden işlemciye öncelik verdim.
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Aslında biraz araştırınca 10.nesil intelleri de bekleyebilirim çıkmasına az kalmış. Amaçlarım arasında oyunda var evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 24 Mayıs 2020; 21:26:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.