Şimdi Ara

65' Toshiba 4K Smart TV - 4799TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar piyasanın en az 1.500 TL altında bu fiyata smartı bu şekilde kaliteli bir televizyon bulamazsınız. Ben 3 adet alıp çevremdekilere de aldırttım. Bitmeden size de tavsiye ederim gidip bu fiyatlara 50-55" Tv almayın...
    A101 de stoklarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• link yok mu? a101 sitesinde yok
  • A101 sitesinde yok, bir model no ve link verseydin keşke..
  • Ucuz diye atlamamak lazım vestel filan üretiyordur bunu gerçek toshiba olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel 65U9500 4650 tl hangisi daha iyi acaba ?
  • Arkadaş vestel televizyonda gayet iyi vestel üretsin bırakın bu yabancı marka hayranlığını yerli malı yurdun malı. Bu fiyata nerden bulacaksınızn65 inç TV'yi bide markasıda marka.

• Bunun paneli Samsung va panel diye biliyorum o yüzden vestelden iyi. a101 şubesine gidip kasiyere tv almak istediğinizi söyleyin işlemleri yapıyor ücreti ödeyip çıkıyorsunuz 10 gün sonra evinize kuruluma geliyorlar. Siteden alamıyorsunuz önceki tvleride böyleydi stok yok gösteriyor ama şubeden satış var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kontrast tam bir rezalet tavsiye etmiyorum. 55” Samsung alın o fiyata

• Hangi model

• Az almışsınız ben her odaya bir de banyolara aldım toplam 6 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermani06 -- 4 Haziran 2020; 13:21:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Arkadaş vestel televizyonda gayet iyi vestel üretsin bırakın bu yabancı marka hayranlığını yerli malı yurdun malı. Bu fiyata nerden bulacaksınızn65 inç TV'yi bide markasıda marka.
    yerli malı mı güldürme :)

• Sadece tv buyuk olmasi yetmiyor islemci ram cekirdek hz panel kalitesi usb hdmi giris sayisi vs vs hepsi onemlidir.sadece buyuk olmasi tek basina onemi yok.

• bugün a101 de vardı 3 yıl garanti vermişler tv nasıl bilemem ama 65” için iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Arkadaş vestel televizyonda gayet iyi vestel üretsin bırakın bu yabancı marka hayranlığını yerli malı yurdun malı. Bu fiyata nerden bulacaksınızn65 inç TV'yi bide markasıda marka.
    Toshiba TV bölümü yıllar önce zaten Vestel tarafından satın alındı.
  • eski toshibadan eser yok artık , vestel garantisi altındaydı galiba, vestelin alt firması gibi oldu

• kullanan var mı arkadaşlar? genel performansı nasıl? 2-3bin fazla verip farklı marka almak mantıklı mı ?

• TheWhiteBuffalo T kullanıcısına yanıt

Bu fiyata bu özellik de ve netlikte bir TV yok ben 2 aydır araştırıyorum ama sana tavsiyem Toshiba 65 30 kodlu versiyonu tavsiye ederim .Taksit sayısı ve vade faiz farki çok yüksek olmasa kesinlikle alınır Hepsi buradada 5.799 TL

• taha102010 T kullanıcısına yanıt

vestelden daha mı iyi? bakıcam teşekkürler

• Teşekkürler kaptım 10 tane

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.