Şimdi Ara

65' OLED TV Arçelik A65 OLED 9795 5S 10.000 TL fiyata alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
5.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İçimdeki oled aşkını öldürdünüz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdim, bakalım neler olacak :)
  • cccg C kullanıcısına yanıt
    Merakta bırakmayınız bizi

• evil2302 E kullanıcısına yanıt
    Bugün geldi ve kurulumu yapıldı. Evde ilk oled televizyon deneyimim. Samsung 65Ru7400 ile karşılaştırınca görüntü kalitesi çok daha iyi , mağazalarda kuvvetli ışık altında göründüklerinden çok daha iyi görüntü veriyor oled ekran, ev ortamındaki loş ışıkta veya karanlıkta. Siyahlar tam siyah, renkler çok güzel. Siyah performansı ve kontrastından dolayı karanlık sahnelerdeki detaylar net görülebiliyor. Bana gelen TV 2017 8. ay üretimi , kullandığı panel LG ve sanırım 2017 üretimidir, 2016 değildir umarım. Görüntü kalitesi olarak güncel üst model bir LG oled den ne kadar farklıdır yorum yapamıyorum. Tam ekran kırmızı, mavi, yeşil, beyaz ve bunların farklı tonlarını açtığımda ekranda renk dağılımı tamamen homojen , renk dalgalanması vs yok. Geri kalan özellikleri Arçelik işte :) Panel çerçevesi fena değil, plastiğinin, ayaklarının kalitesi ve kumandası eh işte. Yazılımda geçişler hızlı gibi, update yaptı hemen. Mp4 dosya oynatamadı, mkv leri oynattı. Mkv lerde altyazı göstermiyor, dil seçemiyorum. Oled paneli temizlemek için bir seçenek bulamadım. Alttaki ışıklı Arçelik logosu çok rahatsız edici, kapalıykende yanmaya devam ediyor, bunu kapatmanın bir yolu vardır umarım:) en kötü bant yapıştırmak gerekecek. Hafiften, Porsche motoru takılmış bir Şahin havası var TV de :) fakat aldığım fiyata göre görüntü kalitesi mükemmel.
    Bu fiyata tavsiye ederim, önümüzdeki günlerde bir arıza sıkıntı çıkarırsa buradan paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cccg -- 2 Kasım 2019; 0:39:53 >
    Çok iyi fiyata almışsınız, güle güle kullanınız....

• evil2302 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cccg

Teşekkür ederim hocam.
    Hayırlı olsunda fazla parlak kullanmayın tv'yi bir müddet sonra kanal logolarını görmeye başlarsınız
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Oled tv kullanıyor musunuz?

• Hocam son durum nedir bende almayı planlıyorum. PS4 PRO ve Netflix için özellikle :)
  • Merhaba
    HDR 10 yada Dolby Vision video denediz mi.. Destekliyor mu..
  • al geç güzel cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: James_Sunderland

Hocam son durum nedir bende almayı planlıyorum. PS4 PRO ve Netflix için özellikle :)
    1,5 aydan fazla süredir kullanıyorum, genelde gece karanlık ortamda Netflix'ten film - dizi seyrediliyor. Halen daha siyah ve renk performansı şaşırtmaya devam ediyor Smart özellikleri zayıf, Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box kullanıyorum Netflix için. İçim rahat olarak tavsiye edebilirim bu TV yi.
  • erkanoan kullanıcısına yanıt
    HDR desteklediği yazıyor özelliklerinde. Android box ile 4K Netflix izliyorum ve netten indirdiğim birkaç tane 40-80 Gb arası filmleride Mi Box 4S üzerinden oynatarak izledim. HDR 10 ve Dolby Vision destekliyor mu nasıl denerim bilmiyorum, tarif ederseniz deneyeyim.
    HDR10 yok...
    Bu arada bir inceleme yapabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cccg

1,5 aydan fazla süredir kullanıyorum, genelde gece karanlık ortamda Netflix'ten film - dizi seyrediliyor. Halen daha siyah ve renk performansı şaşırtmaya devam ediyor Smart özellikleri zayıf, Xiaomi Mi Box S 4K Android Tv Box kullanıyorum Netflix için. İçim rahat olarak tavsiye edebilirim bu TV yi.

Alıntıları Göster
    Hocam cevap için çok Teşekkür ederim. Daha güzel, Daha iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Maddi sorunları çözersem eğer alınacaklar listemde en başta bekliyor artık.
  • Bu tv bizim patron da vardı harika bir tv o kadar limitim olsa kesinlikle alırım

• Konu sahibi inceleme yapmayacak mı?
    LGde piksel sorunu varken bu TV radarıma girdi.
    Kullanmaya başlayalı 8 ayı geçti sanırım, memnuniyet devam ediyor mu?

• Selamlar arkadaşlar, ürünler yine indirime girmiş 9999 tl. Yeri burası mı bilmiyorum ama bakan başkaları olursa diye yazayım dedim.
    Bir de televizyon geldiğinde yapmanız gereken testleri içeren bir derleme var mı bir yerlerde. Gerek televizyon menüsünden gerekse usbye atacağımız test videoları ile. Yoksa forumları araştırıp bir derleme postu ben yapacağım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: atilileri

Selamlar arkadaşlar, ürünler yine indirime girmiş 9999 tl. Yeri burası mı bilmiyorum ama bakan başkaları olursa diye yazayım dedim.
    Bir de televizyon geldiğinde yapmanız gereken testleri içeren bir derleme var mı bir yerlerde. Gerek televizyon menüsünden gerekse usbye atacağımız test videoları ile. Yoksa forumları araştırıp bir derleme postu ben yapacağım :)

Benim de dikkatimi çekti indirim. 10.000 tl bütçe ayırmıştım, black friday de yeni bir tv almayı düşünüyordum; ama fiyatlarından dolayı oled lere bakmıyordum. Şuan karasız kaldım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.