Şimdi Ara

65 lvl de yapılacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 65 olduk simdi weaponcraft max yapmayı düşünüyorum. üzerimde ideonal set var. öncelikle ambitmi toparlamam lazım ya da daha üst seviye nasıl elde edebilirim. köyden indim şehre gibi oldu durum yani 65 oldum yapılması gereken çok şey var ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum türlü türlü item çeşitleri felan var hangisini nasıl elde edebilirim kısaca özetleyen biri olursa sevinirim

• Hocam once pvp mi pve mi gideceginize karar verin, pve setler;ambit,disco pvp;convert, defiance ve Renegade setlerdir pvp setler icin cs, kumas ve fw girmeniz lazim puan toplamak icin, pve set icin ise dungeon yapmaniz lazim, takilar icin guild bulun bitane vault yapin bende daha yeni sayilirim arkadaslar yanlisim varsa duzeltirler ve daha yardimci olurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charliee

Hocam once pvp mi pve mi gideceginize karar verin, pve setler;ambit,disco pvp;convert, defiance ve Renegade setlerdir pvp setler icin cs, kumas ve fw girmeniz lazim puan toplamak icin, pve set icin ise dungeon yapmaniz lazim, takilar icin guild bulun bitane vault yapin bende daha yeni sayilirim arkadaslar yanlisim varsa duzeltirler ve daha yardimci olurlar

eyv öncelikle. pvp çok asılmam genelde pve adamıyım. hangi itemlerin masterwork yapıldığını nasıl olduğunu felan biliyomusun. bide master test olayı felan var. bi oyuna yeni başlayınca alışması ne zor oluyor be bu item olayı çok karışık geldi bu oyunda bana. ambit itemleri H deki görevleri yaparak da alabiliyoruz galiba dungeon dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIBurkiII -- 21 Haziran 2015; 12:42:36 >

• IIBurkiII kullanıcısına yanıt
    Setler masterwork oluyor bi kagitla ama daha yapmadim bilmiyorum bende, craft olayinda maater olmadim 800 de biraktim para gerekiyor biraz cunku, ambitleri bildigim; dglerden ve ambit tokenler var onlarla aliyosun dedigin gibi alismasi zor ama boyle sora sora ogreniliyor

• quote:

Setler masterwork oluyor bi kagitla ama daha yapmadim bilmiyorum bende, craft olayinda maater olmadim 800 de biraktim para gerekiyor biraz cunku, ambitleri bildigim; dglerden ve ambit tokenler var onlarla aliyosun dedigin gibi alismasi zor ama boyle sora sora ogreniliyor

o zaman ambit itemi de m.work yapabiliriz anladığım kadarıyla ve alması en kolay ambit gibi duruyor aralarında amadjuak trading post da bi npc var vanguard reputation credits ile ordan da ambit item alabiliyorsun bir bak istersen oda bir alternatif.

https://www.youtube.com/watch?v=aNOF6QO16gI şu videodan öğrenmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIBurkiII -- 21 Haziran 2015; 14:26:18 >

• IIBurkiII kullanıcısına yanıt
    Aa evet birde o vardi sanirim kusira bakma pvp gittigimden pek aklimda kalmamis

• quote:

Aa evet birde o vardi sanirim kusira bakma pvp gittigimden pek aklimda kalmamis

est hocam sağol tekrardan bu arada
  • Ambit yapıp bırakacaksanız idoneal kalsın çünkü arasında çok fark yok. Artı vendor ambitleri discovery craftında kullanılmıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twinblade2

Ambit yapıp bırakacaksanız idoneal kalsın çünkü arasında çok fark yok. Artı vendor ambitleri discovery craftında kullanılmıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

yapma ya kullanılmıyorsa kötüymüş. peki hocam zindanlardan felan ambit kasıp masterwork yapsam ne gibi bi katkısı olur bana. ideonal + basılmıyor ambit +12 olma şansı varmı yoksa sadece masterwork olması şartmı +12 ve üzerine çıkmak için. ambit iteme + basınca daha iyi olur gibi hissediyorum. oyundaki bikaç kişiyi inceliyim en iyisi
  • Craft harici ambitlerin hiçbiri Discovery craftında kullanılmıyor. Ayrıca craftta kullandığınız ekipmanların enchant leveli hiç farketmez. İki tane +12 ambiti bile kullansanız +0 discovery craftlanır. +12 ekipman yapmak epey masraflı bir işlem. Olasılığa bağlı olduğu için önceden kestirmek güç ama +9 itemi +12 yapmanın gideri nereden baksanız bir discovery ekipmana denk. Tabi şansınız yaver giderse ne ala ama oyun içinde %20 bonus enchant şansı bulunup da hala +11 olan bir ekipman görmüşlüğüm var. Şansen kendim bile %11 görmüştüm. (yanlış hatırlamıyorsam fail olan enchant %0.16 arttırıyordu.)
    İtem zamanla yapılır. Ama en iyisini hedefliyorsanız zarar ettiren eylemlerden kaçının.
    En tutar tavsiye idoneal ile idare edip direkt discovery yükseltmek ve o sete +12 basmak. İdoneal ve +12 discovery arasında öyle dağlar kadar fark yok. Hatta +9 ambitle idoneal enchant bonusları haricinde denk sayılır. Geliştirici takım oyuncunun daima bir hedefi olması için üst sınırı epey masraflı tasarlamış ama itemi olmayan oyuncu zorlanmasın diyede alt sınır kabul edilecek seviyede bırakılmış. İtem lvl takıntısı olmayan grubunuz varsa idoneal ile pek ala iş yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Twinblade2

Craft harici ambitlerin hiçbiri Discovery craftında kullanılmıyor. Ayrıca craftta kullandığınız ekipmanların enchant leveli hiç farketmez. İki tane +12 ambiti bile kullansanız +0 discovery craftlanır. +12 ekipman yapmak epey masraflı bir işlem. Olasılığa bağlı olduğu için önceden kestirmek güç ama +9 itemi +12 yapmanın gideri nereden baksanız bir discovery ekipmana denk. Tabi şansınız yaver giderse ne ala ama oyun içinde %20 bonus enchant şansı bulunup da hala +11 olan bir ekipman görmüşlüğüm var. Şansen kendim bile %11 görmüştüm. (yanlış hatırlamıyorsam fail olan enchant %0.16 arttırıyordu.)
    İtem zamanla yapılır. Ama en iyisini hedefliyorsanız zarar ettiren eylemlerden kaçının.
    En tutar tavsiye idoneal ile idare edip direkt discovery yükseltmek ve o sete +12 basmak. İdoneal ve +12 discovery arasında öyle dağlar kadar fark yok. Hatta +9 ambitle idoneal enchant bonusları haricinde denk sayılır. Geliştirici takım oyuncunun daima bir hedefi olması için üst sınırı epey masraflı tasarlamış ama itemi olmayan oyuncu zorlanmasın diyede alt sınır kabul edilecek seviyede bırakılmış. İtem lvl takıntısı olmayan grubunuz varsa idoneal ile pek ala iş yapabilirsiniz.

çok güzel açıklamışsınız eyv.o zaman ben direkt ambiti es geçip ( belki kemer alırım vanguard puanlarıyla ideonal ya da ambit ) discovery zindan farmlıyım. çünkü gerçekten +12 bi silah ile not enchantable ideonal arasında yaklaşık 1k saldırı farkı oluyor. mesela ben discovery alıp masterwork yapmaya kalksam bana neye mal olur kısaca ve çok getirisi olurmu ? bazı arkadaşları görüyorum + 40 50k atağı varken benim +15 16k ( normal damage yanında yazan + kısmından bahsediyorum).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.