Şimdi Ara

65 Kilo ve %20 Yağ Oranı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kilo 65
    Yağ Oranım %20

Şuan sadece kardiyo ve bacak çalışıyorum.

Bu göbekten kurtulabilecek miyim?

• Kardiyoyu bırakıp vücut çalışman lazım. Tek başına kardiyo hiçbir işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Kardiyoyu bırakıp vücut çalışman lazım. Tek başına kardiyo hiçbir işe yaramaz.

Aynen katılıyorum. Büyük armutken küçük armut olursun. Ayrıca birde bacak çalışıyorsan sadece alt gövde büyür üst küçük kalır çok kötü olur. İlk önce kas kütleni arttir sonra define olursun. Zaten kilon düşük daha da düşütürsen sıkıntı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Kardiyoyu bırakıp vücut çalışman lazım. Tek başına kardiyo hiçbir işe yaramaz.

Aynen katılıyorum. Büyük armutken küçük armut olursun. Ayrıca birde bacak çalışıyorsan sadece alt gövde büyür üst küçük kalır çok kötü olur. İlk önce kas kütleni arttir sonra define olursun. Zaten kilon düşük daha da düşütürsen sıkıntı olabilir.

Tam olarak yapmam gerekenden emin olamadığım için ant hocamın gösterdiklerini yapıyorum. Bugün sadece üst gövdemi çalıştıracak bir program yaptım. kol, kanat vs.. Maalesef hoca yazılı bir program vermediği için aletlerin isimlerini bilmiyorum. Bir gün sadece kardiyo bacak, bir gün de sadece üst çalıştırdı. Çok yavaştan alıyor gibi geliyor.

Daha Fitnessta 2.haftam ve 1 kilo vermişim. Zayıflayıpta hala bu göbeğim hala kalacaksa bir anlamı yok.

Kardiyoyu tamamen bırakmalı mıyım ? Sadece ağırlık ile karındaki yağlardan kurtulmam mümkün mü?

Edit: Ayrıca şuan bacaklarım yağdan kalın duruyor. Bacak çalışırsam daha da kalın mı olur yoksa daha iyi bir görüntü mü olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 26 Temmuz 2017; 0:38:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.