Şimdi Ara

65 Bin Otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar araba ihhtiyacım var 15 ekime kadar araç almam gerekiyor 65 bin bütçem var otomatik tercih sebebim ilk aracım olacak ve 2 yıldır manuel araba sürmedim ailemin aracı hep otomatikti Araba olarak bakım masrafları yüksek olabilir yakıtı çok az olmasına gerek yok fakat yıl olarak 2000 ve üstü tercihim ayda 1 2 kere uzun yol yapacağımdan yol tutuşu iyi olsun istiyorum. Baktığım araçlar
    1.Ford Focus MK1 sedan
    2.Opel astra G sedan
    3.Peugeot 307
    4.Volvo s40
    5.Passat B5
    6.Bora
    7.Golf 4
    8.Vectra C
    9.Mondeo Mk3
    10.Civic 7.nesil hb
    11.Megane 2 sedan
    12.Megane 1 sedan
    13.Ford mondeo mk2
    14.Ford fiesta 2002-2006 1.4 tdci otomatik

Bu Araçlardan hangisi beklentimi en iyi şekilde karşılar. Aklınıza gelen başka önerilerde varsa yardımcı olursanız çok sevinirim kendi sattığınız araçlarınız varsa izmir çevresinde iseniz yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drzau2 -- 26 Eylül 2020; 19:33:10 >

• Bu arabaların hangisini tercih ederseniz edin malesef büyük küçük illaki masrafları çıkar boşuna demiyorlar yeni her zaman yenidir diye onun için yerinizde olsam yürütme maliyetleri nispeten uygun olan araca yönelirdim çünkü bir arabayı sadece almakla bitmiyor 2.el de
  • Bunların bırak otomatiği manueli bile üzer ben sana macera arama der Getz öneririm şöyle 160-200 binnkm civarı 4-5 parça boyalı öneririm hani belki 65 liraya bulunur otomatigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gibi önerileriniz var hocam yazabilirseniz sevinirim aldıktan sonra bakım için 5bin gibi bir bütçem var
  • bunların içinden temiz bulunuyorsa focus 1 öneririm. çok yakar ama en azından çok fazla elektronik olmadığı için sorunsuzdur.
  • bulunabiliyor hocam fakat kmleri 250üstü genelde motorları dayanır mı üst kmlere
  • Drzau2 D kullanıcısına yanıt
    çok yakın arkadaşım 2003ten beri kullanıyor focus 1 1.6 otomatik. ilk sahibi. şu anda 180 bin civarında kmsi. bu güne kadar öyle büyük bir sorun yaşamadı. ama nasıl kullanıldığı önemli. ben de fiesta kullanıyorum 2008 den beri. ilk sahibiyim. şu güne kadar bakım harici servise gitmedim. temizini bulmak mesele.
  • memnun musunuz hocam fiestadan
    Çok yakıyor. Trim sesi çok. Onun dışında 12 yıldır hiç sorun çıkarmadı.

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yazdıklarınıza ek olarak megan2 öneririm, şanzıman 4 ileri tork konvertörlü. bende 1.5 dizel i var yaklaşık 1 yıldır aile aracı olarak kullanıyorum genel olarak memnunum.
    şehir dışı 5-5.5 istanbul içi trafiğin durumuna göre 7-8 arası yakıyor
  • Ahmet-79 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam onu da ekliyim listeme

• Focus 1’i tavsiye ederim. Şanzıman 4 ileri tork konvertörlüdür. Sıkıntılı bir şanzıman değildir. Focusların bu motoru çok yakmaz arkadaşlar. Manueli 31 lt Lpgile kasamdan kullanımda şehir içinde 300 şehir dışında 350 km yi görür. O yıllardaki hiç bir 1.6 da bundan daha az yakmaz zaten. Temizini bulursanız alınabilir. Kronik yalancı hararet ve rölanti dengesizliği olarak bilinen iki sorunu vardır. Alırken bunlara dikkat ederseniz bu konularda sürpriz yaşamamış olursunuz. Onun haricinde temizini bulursanız pek sorun çıkartacak bir araba değildir. Umarım hayırlısı olur.

• acr kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler icin cok tesekkur ederim hocam

• Yaklaşık 1 ay önce bende bunların arasında kalıp focus 1 ghia aldım hocam gayet memnunum,sorunuz varsa

cevaplayabilirim
  • Kendi aracım 308 ama 307 almayın derim

O paraya Megan 2 alabilirsiniz parçası bol ve ucuzdur

• electrone E kullanıcısına yanıt
    Hocam bakim maliyetleri nasil parca bulunuyor mu

• up
    Hocam parça sıkıntısı yok, bakım maliyeti yerli araçlara nazaran çok az pahalı
  • electrone E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.