Şimdi Ara

65” 1080p mi 55” 4K mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çevremde uygun fiyata temin edebileceğim bir kaç seçenek mevcut
    65 inç bir 1080p Vestel tv
    ve
    55 inç 4K Vestel , Hi-Level iki tv mevcut

Kullanım alanı

Netflix , PlayStation ve arada bilgisayarı bağlarız( oyun oynayacak halimiz yok bütün kanallar YouTube twitch spotify konsolda da mevcut tvde de mevcut)

Nadiren o da belki ulusal yayınlar

Native panel yenileme frekansları aşağı yukarı aynı kalitede 1080 olan 100hz 4k olanda 50-60 yada 100 olması lazım lakin görüntü işleme motoru işlemci üretim teknolojisi vs totalde kullanıcı deneyimi olarak derecelendirme olarak orta seviye hani Vestel deriz ya öyle bişey işte diye analiz ettim şahsen

Şahsen daha önce hiç 46” ten büyük televizyonum olmadı o yüzden hem handikapları hemde + larını kullanıcı deneyimi olanlara sormak istedim 65” çok mu büyük olur yoksa çokta güzel mi gider 4k mı daha eğlenceli olucak yoksa daha büyük ekran mı 55 küçük mü gelicek keşke mi dedirtecek 65 büyük mü gelicek keşke mi dedirtecek iki türlü de soruyorum
    birisi Vestel 65FA8500 1080p
    diğerleri Vestel( henüz öğrenemedim) , Hi-Level olan HL55UAL402
    aklımda sanki büyük ekran olsa daha sinematik ve oyun zevki olur gibiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donanım Rehberi -- 12 Eylül 2022; 16:52:13 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• onatba O kullanıcısına yanıt

Native panel yenileme frekansları aşağı yukarı aynı kalitede 1080 olan 100hz 4k olanda 50-60 yada 100 olması lazım lakin görüntü işleme motoru işlemci üretim teknolojisi vs totalde kullanıcı deneyimi olarak derecelendirme olarak orta seviye hani Vestel deriz ya öyle bişey işte diye analiz ettim şahsen

Şahsen daha önce hiç 46” ten büyük televizyonum olmadı o yüzden hem handikapları hemde + larını kullanıcı deneyimi olanlara sormak istedim 65” çok mu büyük olur yoksa çokta güzel mi gider 4k mı daha eğlenceli olucak yoksa daha büyük ekran mı 55 küçük mü gelicek keşke mi dedirtecek 65 büyük mü gelicek keşke mi dedirtecek iki türlü de soruyorum

birisi Vestel 65FA8500 1080p

diğerleri Vestel( henüz öğrenemedim) , Hi-Level olan HL55UAL402

aklımda sanki büyük ekran olsa daha sinematik ve oyun zevki olur gibiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.