Şimdi Ara

64 bit windowsda uyumsuzluk sorunu varmıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar........... İkinci el aldığım pc 64 bit çıktı....ben 32 bit olarak düşünüyordum fakat 64 bit......şimdi arkadaşlar uyumsuzluk sorunu çok mu fazladır....bu pc işe yaramaz mı.....flash oynatıcı yazılımı dahi yokmuş 64 bit için explorer ile izliyormuşuz flash videoları........sizlerin görüşü nedir bana yazarmısınız...

• XP 64 bit yüklersen uyumsuzluk sorunu yaşarsın.

Windows 7,8 ,8.1 'de yaşamazsın. Zaten 64 bit ,32 bit'ten daha iyi.

Flash oynatıcı konusunda ise kim dediyse saçmalamış. Tabii ki izleyebilirsin 64 bit'te.
  • Çok teşekkür ederim, verdiğiniz bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali ihsan

Çok teşekkür ederim, verdiğiniz bilgi için

Rica ederim, güle güle kullanın..
  • ali ihsan kullanıcısına yanıt
    yeni windowslarda sorduğunuz sorunun teri oluyor genelde 32 bit windows uyum sağlamıyor
  • Ironpumper I kullanıcısına yanıt
    64 bit bilgisayarlarda Internet Explorer 2 adet oluyor. Biri 32 bit çalışıyor diğeri 64 bit. Hatta 64 bit çalışan ilk tarayıcı olduğu için benchmark'larda felan diğer tarayıcıları geçiyordu. 64 bit sürümde flash çalışmıyordu. Ama 32bit internet explorer'da hepsi açılıyor tabi :)

Chrome, firefox gibi tarayıcılarda böyle bir durum yok. Hepsi 32bit çalışıyor. Hepsi de 64 bit bilgisayarda flashları felan açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

64 bit bilgisayarlarda Internet Explorer 2 adet oluyor. Biri 32 bit çalışıyor diğeri 64 bit. Hatta 64 bit çalışan ilk tarayıcı olduğu için benchmark'larda felan diğer tarayıcıları geçiyordu. 64 bit sürümde flash çalışmıyordu. Ama 32bit internet explorer'da hepsi açılıyor tabi :)

Chrome, firefox gibi tarayıcılarda böyle bir durum yok. Hepsi 32bit çalışıyor. Hepsi de 64 bit bilgisayarda flashları felan açıyor.

K-lite codec pack'te de durum bu şekilde. Hatta bir ara "64 bit sistemlerde önce 32 bit'i download edip kurun, üstüne de 64 bit'i kurun" deniyordu.

Şimdi tek kurulumla halloluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.