Şimdi Ara

64 bit de donma sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu konuyu size sorsam mı diye çok düşündüm normalde 2 sene geçti ama bıkkınlık getırdıgınde artık denemiyordum 2008 de sistem toplamıştım kendi halimce 32 bit yüklendiginde sorun çıkmıyor ama 64 bit de donma yapıyor yani pc kilitleniyor işleyim sistmide win7 ultimate hem 32 hem 64 sistem şöyle:

işlemci : amd phenom 9600 black edition 2.31 ghz
    anakart : asus m3a32 mvp deluxe wi-fi ap
    ekran kartı : asus EN8800GT 1gb 256 bit
    HDD : seagate barracuda 500 gb 32mb
    RAM : A-DATA 2*2 Extreme 1066 mhz ve OCZ 2*1 Platnium 800 mhz gecikme leri daha sonra yazıcam
    PSU : High Power 1200W
    kasa : Cooler Master haff 922 bolca da fan var
    İşlemci Fanı : Cooler Master 412s

pc yi arızaya da goturdum adamın dedıgı butun parcaları cıkarıp degıstırdık yıne aynı sorunu yaptı demesı ama sadece anakartı degısmemış diğerlerini degıstırmıs dedıgı ne kadar dogruysa orasıda var

başınıza boyle bir şey geldiyse yardımlarınızı bekliyorum normalde başta da belirttigim gibi benim pek umudum kalmadı zaten pc yi upgrade edicem sadece merak tan

• işlemci 64bit destekliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurcantamer96

işlemci 64bit destekliyormu

destekliyor
  • o anakartı arama motoruna yazıp aratırsan 64 bitte başka kullanıcılarda da sorun çıkardıgını okursun ..bu sanırım genel bir sorun o modelde ...belki bıos atarak bu durum çözülebilir ..bilemıyorum denedınız mı ..güncel bir bıos surumune yukseltımp oyle deneyın

tecrübeniz yoksa mutlaka teknık yardım alın ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cro@oan -- 23 Eylül 2012; 12:42:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

o anakartı arama motoruna yazıp aratırsan 64 bitte başka kullanıcılarda da sorun çıkardıgını okursun ..bu sanırım genel bir sorun o modelde ...belki bıos atarak bu durum çözülebilir ..bilemıyorum denedınız mı ..güncel bir bıos surumune yukseltımp oyle deneyın

bios u 1 kere güncelledim ama 1 tane daha çıkmış hemen deniyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBreak4LoveI

quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

o anakartı arama motoruna yazıp aratırsan 64 bitte başka kullanıcılarda da sorun çıkardıgını okursun ..bu sanırım genel bir sorun o modelde ...belki bıos atarak bu durum çözülebilir ..bilemıyorum denedınız mı ..güncel bir bıos surumune yukseltımp oyle deneyın

bios u 1 kere güncelledim ama 1 tane daha çıkmış hemen deniyecem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.