Şimdi Ara

626 mazda alınırmı (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
152
Cevap
2
Favori
165.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu modeller için teknik veri bulamadım. Bilginiz var mı?
  • arkadaşlar benim de para durumum net olmamakla birlikte çok değil, o yüzden bizim mantığının tersinden gidip az tutulan ama donamımlı araba alacam, sattrken varsın zor satılsın:)
    626 lara baktım gayet güzel, 2001-2002 modellerine baktım
    ne fiyat verilmeli en fazla? otomatiklerinde sıkıntı çıkar mı?
    323 ler ile farkı nedir
    626 ların yakıtı ve vergisi beni düşündürüyor,3.23 leri önerir misiniz?
    nissan almeralar da aklıma yatmıyor değil ; ama 22-23 civarı istiyorlar 1.5 teknalarına, param çıkmayabilir ona
  • Km düşük temiz bir aracı olan ve satmayı düşünen varsa haberleşelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik şanzıman 98 model alınır mi 13 e bas agritir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Otomatik şanzıman 98 model alınır mi 13 e bas agritir mi

İyice baktırmak gerekir, temiz ve düzgün kullanıldıysa sizi de üzmeyecektir, ama Mazda'nın kurcalanmışı iflah olmaz... Dikkat edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Otomatik şanzıman 98 model alınır mi 13 e bas agritir mi

İyice baktırmak gerekir, temiz ve düzgün kullanıldıysa sizi de üzmeyecektir, ama Mazda'nın kurcalanmışı iflah olmaz... Dikkat edin...

98 modeli 13 e ilk defa görüyorum genele bu fiyata 94-96 arası görüyordum o yüzden killandim bi ama fiyatın da uygun olması aklımı karıştırıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Ben de bu aralar 92-93 model Mazda 626 arıyorum, fakat fiyatlara ne olmuş anlamak zor! 9.000-10.000 tl lik bir bütçe ayırabiliyorum.
    Fakat araç fiyatları 12-13.000 arasında değişiyor. 9-10.000 tl'lik araçlar da dökülüyor.

10.000 tl'ye 92 model bir araç buldum. km 'si 320.000 'de.
    Tereddüt ettim açıkçası, sorun çıkartır mı diye.

motor tecrübesi olan beni bilgilendirirse sevinirim.
    300.000 km yi devirmiş bir Mazda alınabilir mi?
    (tabi aracın kullanılması durumu etkiler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtanhu

Merhabalar,

Ben de bu aralar 92-93 model Mazda 626 arıyorum, fakat fiyatlara ne olmuş anlamak zor! 9.000-10.000 tl lik bir bütçe ayırabiliyorum.
    Fakat araç fiyatları 12-13.000 arasında değişiyor. 9-10.000 tl'lik araçlar da dökülüyor.

10.000 tl'ye 92 model bir araç buldum. km 'si 320.000 'de.
    Tereddüt ettim açıkçası, sorun çıkartır mı diye.

motor tecrübesi olan beni bilgilendirirse sevinirim.
    300.000 km yi devirmiş bir Mazda alınabilir mi?
    (tabi aracın kullanılması durumu etkiler)

Motor yapılmamışsa siz yaptırmak zorunda kalırsınız. Ben 300.000'de yaptırmıştım. 200bin civarıyken lpg takmıştık. 626 sağlam araçtır, babam 90'la ağaca vurduktan sonra daha iyi anladım kronik boğaz kelebeği sıkıntısından başka arızası olmaz.

• Konuyu hortlatayim bu arac alinirmi sizce butce dar donanim guzel biraz sorunlari var sorunlar buyukmudur anlayanlardan yardim bekliyorum ??? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kelepir-japon-gemisi-mazda-626-hb-2.0-16v-217609308/detay

• 91 model 626 aldım. Sanki gaz pedalı sert ve ruhsat da 120 kw yani 160 beygir yazıyo ama o gücü hissedemedim daha

• modeli eski ve lpg li ağır bi araç hocam çok zor o gücü hissetmeniz.. siz onu benzinde deneyin birde gücü ozaman görün:)
  • bende 2002 model Mazda 626 Diesel var araç uçak gibi ve yakita gelince Klima açik sehir içi seri kullanim 30krs civari ama Sehirlerarasi bu 20 krs a düsüyor Mercedes'in pesine takilip sorunsuz bir sekilde gidebiliyorum bence fiyatina göre en konforlu en lüks araç. Alınır mı ya gelince sınıfının en az arıza yapan aracı.
  • 90-91 -92 temiz 6,26 2.0 bakıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

90-91 -92 temiz 6,26 2.0 bakıyorum..

Bütçe nedir?
  • quote:

quote:

Bütçe nedir?

Bütçem net olarak Cuma gününe kadar belli olacak.. Bir yere Kaptırmış olduğum 5000 TL nin İnşalla Salı / çarşamba dönüşü olacak... bu para iç olmaz ise..

12000 TL nakit çıkarabileceğim..

Bende 2011 model Suzuki SX4 otomatik var.. çok ta memnunum.. Oğlum Ehliyet alıyor Otomatik vites onu köreltmesin diye ( birde acemiliğini benim arabamda geçirmesin ) diye 2. olarak Manuel bir araba almaya karar verdim..

ilk düşüncem aslında Nissan Sunny.. sonrasında Mazda .. bulursam temiz Kİa Sephia olabilir..

• quote:

quote:

quote:

Bütçe nedir?

Bütçem net olarak Cuma gününe kadar belli olacak.. Bir yere Kaptırmış olduğum 5000 TL nin İnşalla Salı / çarşamba dönüşü olacak... bu para iç olmaz ise..

Bende 2011 model Suzuki SX4 otomatik var.. çok ta memnunum.. Oğlum Ehliyet alıyor Otomatik vites onu köreltmesin diye ( birde acemiliğini benim arabamda geçirmesin ) diye 2. olarak Manuel bir araba almaya karar verdim..

ilk düşüncem aslında Nissan Sunny.. sonrasında Mazda .. bulursam temiz Kİa Sephia olabilir..

Suzuki olduğunu biliyorum, sattı herhalde diye düşünmüştüm. Şahsen; ikinci araç olarak ilk kasa (türkiye için) 626 tavsiye etmem, çünkü 2.0 motor karbüratörlü biraz fazla yakar. Kia Sephia nın temizini bulmak daha doğrusu bu yaşlardaki araçların temizini bulmak artık gün geçtikçe zor oluyor.

Biraz daha üzerine koyarak ikinci kasa (tombak kasa) 626 bakabilirsin, mazda 323 olabilir, Nissan Sunny de güzel seçenek. Sana farklı bir teklifte bulunayım, temiz bulabilirsen Rover'lar o fiyatlarda ve donanım olarak hepsinden üstün. Ben o bütçe ile araba aramaya çıksam, ilk olarak Rover bakarım. Hem de genç işi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bütçe nedir?

Suzuki olduğunu biliyorum, sattı herhalde diye düşünmüştüm. Şahsen; ikinci araç olarak ilk kasa (türkiye için) 626 tavsiye etmem, çünkü 2.0 motor karbüratörlü biraz fazla yakar. Kia Sephia nın temizini bulmak daha doğrusu bu yaşlardaki araçların temizini bulmak artık gün geçtikçe zor oluyor.

Biraz daha üzerine koyarak ikinci kasa (tombak kasa) 626 bakabilirsin, mazda 323 olabilir, Nissan Sunny de güzel seçenek. Sana farklı bir teklifte bulunayım, temiz bulabilirsen Rover'lar o fiyatlarda ve donanım olarak hepsinden üstün. Ben o bütçe ile araba aramaya çıksam, ilk olarak Rover bakarım. Hem de genç işi.

Rover ları araştırdım.. Motorları Honda motoru , zaten kasada Honda civic ile aynı , fakat genel olarak yedek parça konusunda sıkıntı var , malum acemi çocuk illaki bir yerlerini sürtecek , benimde parça arayacak zamanım yok , bugün çok orijinal 94 model Hyundai 1,5 excell gls denk geldi.. gerçi fiyat 14 çekti..klimalı , bakımlı.. orijinal.. Boya bile orijinal soluk renkli..

yarın kaptırdığım paramın derdine düşüyorum.. parayı kurtarabilirsem cepte 12 nakit ile piyasaya çıkacağım.. en olmadı 5 daha kredi kullanırım belki 17 lere kadar çıkarım..

Mazda 6,26 2,0 ların biraz fazla yaktığını biliyorum.. ama orijinal 90-91 denk gelirse alırım.. Sizin dediğiniz yumurta kasalarda çok hoşuma gidiyor.. onun hatcback olanını buldum.. çokta orijinal.. 2. elleri agır işlesede onuda düşünebilirim..

esas olay az önce dediğim gibi parayı cebe koymakta..

Motoruda satışa çıkardım.. nasılsa kışın kullanmam.. zaten bahar da alırsamda Honda yada Kawasaki ye geçerim.. Motoru bu hafta satarsam fiyatı limiti 20 binlere kadar çıkartabilirim diye düşünüyorum.. velakin kendimi tutmam gerek.. bütçe 12 dedik.. 12 de bırakırız umarım..

nasip...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro35 -- 19 Eylül 2016; 18:58:57 >

• 20 ye çıkarım diyorsan, Ford mondeo ghia tavsiye ederim. :)

• yeni konu açıp forumu kirletmemek adına buradan sorayım,

91 model 626 2.0 GLX manuel vitesli buldum, 200.000 km'de ama üfleme yağ yakma yok sağlam, şanzıman sorunsuz demiş, araba diri duruyor albenisi var, fiyat olarak 9750 TL sizce değer mi? bu arada bütçe max 9500 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: ottcci

yeni konu açıp forumu kirletmemek adına buradan sorayım,

91 model 626 2.0 GLX manuel vitesli buldum, 200.000 km'de ama üfleme yağ yakma yok sağlam, şanzıman sorunsuz demiş, araba diri duruyor albenisi var, fiyat olarak 9750 TL sizce değer mi? bu arada bütçe max 9500 TL

Araba istenilen seviyede ise, fiyat çok iyi. Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.