Şimdi Ara

6230i 'CİLER BURAYA (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
1
Favori
214.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefonun profilini genele al. Genel profilidi kişiselleştir. Zil sesini ve alarm sesini yeniden telefona tanıt

Daha ayrıntı için telefonu bekliyorumda. gelince yardımcı olabilirim belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: rumuzumdur

telefonun profilini genele al. Genel profilidi kişiselleştir. Zil sesini ve alarm sesini yeniden telefona tanıt

Daha ayrıntı için telefonu bekliyorumda. gelince yardımcı olabilirim belki

genele aldım

ayarlar-tercihler-genel-uyarla daki sırasıyla
    gelen arama bildirimi-çalan zil
    zilsesi tonu-nokia tune
    zilsesi seviyesi-seviye4
    titreşimle bildirim açık
    diye gidiyo.

zil sesini 5 yapıyorum telefon titriyo sadece.başka zilsesi atıyorum yine titriyo.

ama mesela otomatik tuş kilidi sırasında bip diye ses çıkıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SherlockHolmes. -- 6 Mart 2011; 17:57:44 >
  • verilerini mesajlarını yedekleyip fabrika ayarları-format yap dicem ama....

Hiç olmuorsa telefonun hoperloru ya bozulmuştur yada anakartla hoperlor arasında bir temassızlığı vardır yada hoperlor patlamıştır.

Eğer anakartla temassızlığı varsa telefoncular yapar. ama hoperlor patlamış falan ise parça değişimi olacaktır. oda en az 30-40 lira eder tahminen
  • ilk telefonumdu benim
    ey gidi günler :)
  • Dokunmatik ekranlardan sıkıldım, eğer uygun bulabilirsem ben de 6230i kullanacam artık
  • Arkadaşlar bir tuşa basınca telefon 5-6 saniye sonra cevap veriyor nedir bunu çözümü varmı bir fikriniz
  • Bu mesajı 6230i telefonumdan opera miniyle atıyorum hala kullananlar var ne telefonmus be :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesss45 -- 14 Haziran 2014; 10:35:17 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

Bu mesajı 6230i telefonumdan opera miniyle atıyorum hala kullananlar var ne telefonmus be :D

Bende de var bu telefondan. Boşta duran bir hattım takılı ve hep açık duruyor. :)
  • 2006 yılında aldığım telefonu 5 yıl benden sonra da oğlum kullandı, keşke nokia bunun gibi sağlam telefon üretmeye devam etseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

Bu mesajı 6230i telefonumdan opera miniyle atıyorum hala kullananlar var ne telefonmus be :D

Bende de var bu telefondan. Boşta duran bir hattım takılı ve hep açık duruyor. :)

2005den beri bozulmayan telefonum bozuldu ya nazar deydi herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bendede bir tane var ama sim kart var iptal edilmiş onla çalıştırıcam ama pini bilmiyorum ve simsiz de çalıştırma olabilir bana yardım edin telefona aşığım resmen yeni hat alamam
  • Hey gidi günler .Babam ilk çıktığı zamanlar almıştı.Bende telefona hayran kalmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __GeneraL__ kullanıcısına yanıt

Konuya destek vereyim halen 6230i kullanıyorum . Kulaklığı süper (Hds-3) çoğu kulaklıkla yarışır.

Hafıza kartından video izleyebiliyorum.

YouTube dan video izliyordum Html 5 e geçilmeden önce.

İnternetten fotoğraf ve müzik indirebiliyorsunuz.

Sesli komut özelliği var.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLlrAKb8fK52TILolMNg93z1lya_QB3PNl

https://www.youtube.com/watch?v=Rt2iddg-zzM&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de var bu telefondan, zamanında bir efsaneydi. Orijinal kulaklığı, şarj cihazı duruyor. 512 mb hafıza kartı da var. Kutusu da vardı ancak evde bir yerde herhalde bulamadım. İlgilenen varsa PM atabilir.

• andires42 A kullanıcısına yanıt

Ben 6230 kullanıyorum internet ayarlarını yapamadım. Operatör Teknosacell. Türk Telekom'a bağlıydı doğru hatırlıyorsam.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.