Şimdi Ara

6230 hata yardım lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YAww arkadaşın tel bluetoothtan mp3 göndermeye calışıyoz ama dosyanı daha yarısına gelmeden tel kapanıyo ne iştir anlamadın bilen varsa bi zahmet yardım etsin

• gelen mesajların kayıt edileceği hafıza tipi olarak mmc kartı seçerseniz bir sorun kalmaz sanırım
  • bilgisayardan bluetooth la mı gönderiyosunuz..bir fikrim yoq.git servise sor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

bilgisayardan bluetooth la mı gönderiyosunuz..bir fikrim yoq.git servise sor.

arkadaşim bir fikrin veya sorun yoksa niye mesj atıpta biziboşyere okumak zorunda bırakıyorsun yeni msj gelmiş gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: iRoNMaSTeR

gelen mesajların kayıt edileceği hafıza tipi olarak mmc kartı seçerseniz bir sorun kalmaz sanırım

aga zaten kart şecili ama kapanıyo küçük dosyaları gönderirken (resim gibi...) yada cepten bilgisayara (boyut neolursa olsun) gönderdiğimizde olmuyo...
  • Dostum sorunun telefonla ilgili... muhtemelen donanımdan kaynaklanan bi sorun. bi ihtimal versionla alakalı bi sorunda olabilir. Umarım telefonun garantilidir. yoksa sana biras tuzluya patlayabilir... kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: iRoNMaSTeR

gelen mesajların kayıt edileceği hafıza tipi olarak mmc kartı seçerseniz bir sorun kalmaz sanırım

Gelen mesajların kaydedileceği hafıza tipini nereden seçiyoruz? Mesaj ayarlarından baktım ve menü altındaki ayarlardan baktım, bulamadım.
  • 6230 larin hepsinde var bu sorun telefondan telefone biraz büyük bi dosya yollarken kapanip kendiliginden geri aciliyo.. ufak dosyalari resim gibi veya kisa mp3leri 1 mb civarinda sorunsuz yolluyo .. ayrica bu kapanip acilma sadece gönderirken oluyo alirken sorun yok..
    sebebi nedir bilemem..
    ögrenen banada haber verirse sevinirim...
    iyi günlerr :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.