Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

6230 bluetooth problemi

5
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> 6230 bluetooth problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1960 Mesaj
    Beyler yeni bi 6230 aldım bunu bilgisayara bluetoothla baglayamıyorum.Eşleşme zamanında şifre istiyo giriyorum bilgden de giriyorum kabul etmiyo.Güvenlik nedeniyle iptal edildi diyo.Versiyon 3.15 telefonun bluetooth zeevo adapterüm var.Sanırım nokianın yeni telefonları yeni bir şifreleme kullanıyomuş bluetoothda öyle okudum bazı forumlarda aynı problemi yaşayan veya çözümünü bilen varmı?

|
    |
    |
    |
    6230 ilk çıktığından beri bluetooth ile hiç sorun yaşamadan kullanıyorum. Acaba sen bir yerleri yanlış yapıyor olabilir misin? Ya da bluetoothe dongle'ı başka bir bilgisayar ve başka bir telefon ile denedin mi?
    |
    |
    tabiki aynı şifreyi giriyorum...bluetooth dongle ı 3650 gibi telefonlarda daha önce devamlı kullanıyodum halada kullanıyorum bu sorunu bi tek 6230da gördüm.Nokianın kendi forumunda aynı sorunla zeevo cihazı olan kişi rastlamış nokia admin cevap vermiş yazıyorum:Could it be that the Zeevo Bluetooth adapter only supports Unit key in authentication? Bluetooth SIG recommends using Combination keys for better security.

Benimki sanırım şifrelemeyi desteklemiyo 6230 yeni bir şifreleme kullanıyo dongle dandikmiş yani
    |
    |

Benimki sanırım şifrelemeyi desteklemiyo 6230 yeni bir şifreleme kullanıyo dongle dandikmiş yani

Eh o zaman söylenecek bir şey yok. Sanırım yeni bir bluetooth dongle alacaksın.
    |
    |
    50 Milyona al bi tane sorun yaşamazsın
    |
    |

..:: ๑ scarface ๑ ::..
    ..:: TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR ::..
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.