Şimdi Ara

610üye NVIDIA GTX klubü RTX 2080ti msi trio turkiyede ilk sadece burda/ testler taze..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
25.238
Cevap
51
Favori
891.754
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> 610üye NVIDIA GTX klubü RTX 2080ti msi trio turkiyede ilk sadece burda/ testler taze..
Giriş
    4257 Mesaj
    X-FI , 2.ci bir uyarıya kadar ASIC quality olayını umursamıyoruz :p Ta ki gpu-z ekibi herşeyi yerli yerine oturtup neyin nedemek olduğunu tamamen anlatana kadar. (gerçi anlattılar ama tutarsızlık çok)

X-FI satıcaksan 149.95TL veririm, pek iyi çıkmamış sonuç . Kargo senden . @erna , seninkinede 319.99TL veririm düşünürsen.

:p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 24 Ocak 2012; 21:37:01 >

LIVE WELL • LOVE MUCH • LAUGH OFTEN
  • Binbaşı
    1095 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.C.g -- 24 Ocak 2012; 23:40:00 >
    Yahu 2 aydır sürücü gelmiyor Nvidia'dan. Galiba oyun duyuruları da bitmişken, sürücü takımı Kepler için çalışıyor. Ama 290 sürücüleri için onay alınmamış olması da ilginç. Oysa gayet de güzel, sorunsuz sürücüler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

Eğer benim yazdığım teori doğruysa sevinmelisin :).

Yakında anlaşılır zaten

|
    |

Orijinalden alıntı: [email protected]

Yahu 2 aydır sürücü gelmiyor Nvidia'dan. Galiba oyun duyuruları da bitmişken, sürücü takımı Kepler için çalışıyor. Ama 290 sürücüleri için onay alınmamış olması da ilginç. Oysa gayet de güzel, sorunsuz sürücüler.

kesinlikle katılıyorum. son Beta muaazzam vede sorunsuz çalışıyor. Mark 11 puanım bile arttı
    oyunlarda hiç sorun yok. açıkçası o kadar memnuunum ki, yeni driver çıkarsa yüklemeyebilirim
    MSI Z97 MPOWER MAX AC /| INTEL i7 4790K 4.7 Ghz /| Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 DRAM 2666MHz C11 Memory /| EVGA GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0 /| Corsair H100 /| SAMSUNG 23" SyncMaster XL2370 LED Monitör /| SAMSUNG 256 GB 840 Pro SSD /| SAMSUNG Spinpoint HD753LJ 750GB ve 200GB HDD /| Cooler Master 1000W 14 cm Fan 80 Plus Modüler PSU /| CM HAF-X 942 /| Logitech X-530 5.1
  • Yarbay
    9500 Mesaj
    beyler saçmalamayın o hiçbirşey ifade etmiyor nerden uyduruyorsunuz...
    |
    |
    5959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

X-FI , 2.ci bir uyarıya kadar ASIC quality olayını umursamıyoruz :p Ta ki gpu-z ekibi herşeyi yerli yerine oturtup neyin nedemek olduğunu tamamen anlatana kadar. (gerçi anlattılar ama tutarsızlık çok)

X-FI satıcaksan 149.95TL veririm, pek iyi çıkmamış sonuç . Kargo senden . @erna , seninkinede 319.99TL veririm düşünürsen.

:p

verdim gitti
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Nvidiacı

Başkanım ö.m lere neden cevap vermiyorsun

çünkü konudaydım

http://forum.donanimhaber.com/m_56916169/mpage_3/f_/key_//tm.htm#56960008
    |
    |
    4257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

kesinlikle katılıyorum. son Beta muaazzam vede sorunsuz çalışıyor. Mark 11 puanım bile arttı
    oyunlarda hiç sorun yok. açıkçası o kadar memnuunum ki, yeni driver çıkarsa yüklemeyebilirim

son beta 775 soketlerde berbat, sistemi çok zorluyor. 20 den fazla BSOD aldım, ekstra ram çıkarmamla sorun çözüldü. Ramlar memtest86+ 4 saat sorunsuz geçiyor. Kuzey köprüsüne çok yük bindiriyor. Yabancı forumlarda da bazı örnekleri var buna benzer. Bazıları ram zamanlamalarını değiştirerek çözmüş bu durumu. Bazılarıda benim gibi şanssız. Veya OC değerleriniz tam sınırdaysa BSOD ler başlıyor. Ver ekstra volt .... İlk kullanamadığım driver bu nvidia tarafında :) Gerçi kullandım ama 2gb ram ile iç açıcı değildi. 460 serisi 775 soket ilk 2 ay düşük gpu kullanımı durumunu çektiğimiz yetmiyormuş gibi birde bu çıktı şimdi.

• Yarbay
    2152 Mesaj
    Merhabalar........

Konuyu yeni gördüm ve 590'ım ile aranıza katılmak için hemen gpu-z image'i alayım dedim. Ayrıca kasanın ilk kurulduğundaki zamandan resmini de ekliyorum.

AMD Ryzen 9 3950X - Asus ROG Crosshair VIII Formula - 2x Evga RTX 2080 Ti K|NGP|N - Acer Predator X27 & X34P - Caselabs SMA8 & Custom Watercooling - Corsair Dominator Platinum RGB 32GB 3600Mhz - Corsair Ax1600i - Samsung 970 Pro - Corsair K70 RGB MK.2 Blue - Logitech G502 Hero - Creative Sound Blaster ZxR - Beyerdynamic DT 1770 Pro & Mmx 300 2nd Gen

• Yarbay
    4257 Mesaj
    çok güzel sistem @Nessarien , hayırlı olsun.

MFA'nın bir yazısını buldum ASIC quality ile ilgili http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1614106&postcount=2525
    quote:

MFA says:
    2012/01/23 at 13:15

@Leith Bade, no it is not.. High leakage chips requires lesser voltage to operate at nominal clocks than low leakage chips.. if you want more information check AMD technical marketing manager Dave Baumann’s comments about binning their chips..
    http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1614106&postcount=2525
    |
    |

• Yarbay
    4488 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bugün itibariyle bende aranıza katılmak istiyorum.Benide aranıza alır mısınız?

Zotac GTX460 1gb 256 bit ekran kartım var artık
    |
    |
    1400 Mesaj
    Yaz dedee 560 top asus dcıı hastasıyız dedeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Nessarien

Merhabalar........

Konuyu yeni gördüm ve 590'ım ile aranıza katılmak için hemen gpu-z image'i alayım dedim. Ayrıca kasanın ilk kurulduğundaki zamandan resmini de ekliyorum.

Arkadaş çok şık görünüyor, aramıza hoşgeldin. Hayırlı olsun artık sende bir clubiksin. ((clu-clu-bik-bik))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nvidiacı -- 25 Ocak 2012; 18:10:27 >
    |
    |

• Yarbay
    8194 Mesaj
    nvidia windows kernel mode driver versiyon 285.62 sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

arkadaslar bu hatayı pcyi aldığımdan beri 2.olarak rastlıyorum..hayırdır ya,shift 2 deyken takılmalar başladı sonra masaüstüne geçtim orda ekran kararıp bu hatayı verdi

ekran kartı gtx560ti ss sini yolluyorum

nedendir bu sorun?
    edit:şimdi farkettim ben aslında default hızlarda kullanmıyordum gpu 900mhz 4200mhz de memory olarak kullanıyordum ancak hatadan sonra eski haline donmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 25 Ocak 2012; 21:32:22 >

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

son beta 775 soketlerde berbat, sistemi çok zorluyor. 20 den fazla BSOD aldım, ekstra ram çıkarmamla sorun çözüldü. Ramlar memtest86+ 4 saat sorunsuz geçiyor. Kuzey köprüsüne çok yük bindiriyor. Yabancı forumlarda da bazı örnekleri var buna benzer. Bazıları ram zamanlamalarını değiştirerek çözmüş bu durumu. Bazılarıda benim gibi şanssız. Veya OC değerleriniz tam sınırdaysa BSOD ler başlıyor. Ver ekstra volt .... İlk kullanamadığım driver bu nvidia tarafında :) Gerçi kullandım ama 2gb ram ile iç açıcı değildi. 460 serisi 775 soket ilk 2 ay düşük gpu kullanımı durumunu çektiğimiz yetmiyormuş gibi birde bu çıktı şimdi.

ben de ne zaman bir beta driver denesem sonu hep hüsranla bitiyor
    o yüzden 285.62 ile idare ediyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    969 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

nvidia windows kernel mode driver versiyon 285.62 sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

arkadaslar bu hatayı pcyi aldığımdan beri 2.olarak rastlıyorum..hayırdır ya,shift 2 deyken takılmalar başladı sonra masaüstüne geçtim orda ekran kararıp bu hatayı verdi

ekran kartı gtx560ti ss sini yolluyorum

nedendir bu sorun?
    edit:şimdi farkettim ben aslında default hızlarda kullanmıyordum gpu 900mhz 4200mhz de memory olarak kullanıyordum ancak hatadan sonra eski haline donmüş

Voltaj düşük geldiginden resetlemiştir.

• Yüzbaşı
    342 Mesaj
    Arkadaşlar bu GT 555M nin 5 kadar versiyonu varmış

Versiyonlarda üst sırada kapışanlar

128 bitlik DDR5

ve

192 bitlik DDR3

Kapışma halindeler.

Hangisi hangisinden üstündür ve niye?

Kısaca Bus genişliğimi yoksa Bellek tipi DDR3/DDR5 mi daha önemli?
    |
    |
Canlı Tv izle
üniversite
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.