Şimdi Ara

NVIDIA GTX/RTX Kulubü rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.945
Cevap
72
Favori
958.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tirilili
  • Nvidia'dan orta-üst seviye Maxwell GPU'su beklerken, notebook üreticilerine GM108 örnekleri yollanmaya başlamış olabileceği haberi geldi. Bir de bugün yayınlanan 331.17 beta Linux sürücüsü ile birlikte, Maxwell ile gündeme gelecek olan Unified Memory desteği sunulmuş görünüyor.

Bakalım neler çıkacak altından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@U -- 23 Ekim 2013; 1:57:51 >
  • gtx 660 ti benide ekleyin
  • beyler sıvı soğutma tiyorum diyordum ya, corsair h80i falan kartlara uyuyormuş bir tane alıp deneyecğeim galiba
  • X-FI kullanıcısına yanıt
    http://www.overclock.net/t/1294303/review-arctic-cooling-accelero-hybrid

Şuna bi bak istersen, daha iyi bir çözüm olur.
    En güzeli Nessarien in önerdiği, h80ni falan yapmak zor takmak için kolay olsun diye plastik kelepçe ile takmak gerekiyor işe yarıyor ama pek mantıklı değil yinede. Bu yöntem en iyisi, hem ramlerinde hava soğutma olmuş oluyor.
  • tamamda öncedende konuşmuştuk beyler bunalrı bu konuda.. ben bunları getirtemem.. bana TR de olan ürünlerden bahsedin.. TR de ş uand corsair cp usotuucalrı var bunlarda OC.net te gömrdüğüm kadarıyla GPU ya zip ler le bağlanıyor ya da custom ring alıyoralr ama ben onuda alamam.. zip lerle bağlacayacağım artık alırsam eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

tamamda öncedende konuşmuştuk beyler bunalrı bu konuda.. ben bunları getirtemem.. bana TR de olan ürünlerden bahsedin.. TR de ş uand corsair cp usotuucalrı var bunlarda OC.net te gömrdüğüm kadarıyla GPU ya zip ler le bağlanıyor ya da custom ring alıyoralr ama ben onuda alamam.. zip lerle bağlacayacağım artık alırsam eğer.

Arg.iSt diye bir kullanici var onunla konusabilirsin o burada bulunmayan seyleri getiriyor. Istersen konus belki anlasirsiniz. Olmaz dersen h80 en iyi yontem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.M.W emre nin imzasına bak. Bu tip ürünlerin TR de satışını yapıyor

Asıl bakman gereken adres burası:

http://forum.donanimhaber.com/m_79169990/tm.htm

Her türlü yardımı olacağından eminim...
  • GTX 780Tİ çıktı, GTX780 ne kadar sürede, ne kadar ucuzlar?
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    gördüm 355 TL ama.. benim alacağım H110 bile 280 TL.. H80i ise 210 TL .. baya ucuzlar.

http://www.bizdehesapli.com/corsair-h110-hydro-serisi-sivi-cpu-sogutmasistemi-urun-CW-9060014-WW

tabi h110 alırsam takamama problemi var gpu ya çünkü kimse denemeiş 110la daha.. ayrıca 140mm 2 fana sahip baya büyük yan kapağı sökmek zorunda kalacam ya da delecem boruları çıkartacam bir yerden .. H80i alırsam rahat takılır yer var da.. 70 tl daha fazla verip en iyi soğutmayı almak çok daha iyi yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 24 Ekim 2013; 0:12:54 >

Ahahaa sen VGA ya CPU bloğu takmak istiyosun da, bu kadar derin düşünme. Uğraşı bile haddini aşar.
    Arctic Accelero Hybrid gayet uygun vede yerinde olur. Tabi illa yeni Soğutucu almak istiyorum diyorsan.
    Emre uzun süre kullandı bunu. Sanırım 680 kullanıyordu.
    H80 den farkı GPU için üretilmiş blok olması. Ayrıca sessiz çalışan fanı sayesinde ramler ve PCB üzerindeki diğer bileşenler de soğuyor.
    Ücretin pahalı olması da bu ürünün başka bir eşi olmaması.
    istersen Arctic Accelero Twin Turbo 2 de alabilirsin. Referans dan kat kat iyidir. Sağlam Soğutur sessiz olur.

• Dediğine göre herhangibir fiyat indirimi düşünmüyor.Nvidia bildim bileli hep böyle zaten.Eski serinin fiyatı aynen kalıyor.gtx 600 serisine bakarak daha iyi anlarsın.
  • Yeni bir fiyatlanmaya gidilecek gibi ama, bizim ülkeye nasıl yansır bilmiyorum.Ekran kartlarının fiyatlarının biraz daha gerilemesi lazım ki, GTX 780 Tİ'ye biraz yer açılsın.
  • Herkesin temennisi o yönde tabii ama kendiside düşürmeyeceğini açıkladı.Keşke düşürse fiyatları.gtx 760 ların 500-550 tl gtx 770 lerin 650-700 tl olması lazım.
  • O kadar öldürmeyelimde, biraz düşürmesi lazım.
  • HD 7970 ve R9 280X'ler ucuzladı da NVIDIA'nın haberi mi olmadı.
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

MSI N770 Lightning kullanıcısıyım. ekleyin lütfen
    NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladiNVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladiNVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi

• 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.