Şimdi Ara

60KU7000 tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
5.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4500 tlye mediamarktta satılıyor alayım mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 6 Temmuz 2016; 19:09:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2015 model 55ju7500 tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

2015 model 55ju7500 tavsiye ederim.

Hocam 60KU7000 nasıl acaba bu televizyonu çok beğendim curved tv almayi düşünmüyorum.

• Hocam samsung 2016 ku modellerini tavsiye etmiyorum. Bunun yerine 55ju7000 modelini tavsiye ederim .

• focus1 kullanıcısına yanıt
    Teknosada ki kampanyadan 65puk7120 televizyonu 4500 tlye satın aldım yorumunuz nedir hocam

• ku7000 modelini ben de önce mediamarktta gördüm çok beğendim. boyutu ve görüntü kalitesi gerçekten çok güzel. daha sonra bir samsung kutup bayinde gördüm. onlar da 4800 gibi bir fiyat verdiler ancak kimse uydu alıcısı ile ilgili sorumu cevaplayamadı. bir de bu tv 2015 mi yoksa 2016 model mi? tv nin dahili uydu alıcısı 50 yada 60p mi bu önemli yoksa trt 4k yı hakkıyla izlememize olanak yok diye biliyorum. forumdan hayırsever bir arkadaş cevaplarsa çok sevinirim.bu arada yaklaşık 3 yıl önce yatak odama 32 inch lg ln575s alırken aylarımı vermiştim ve foruma bakmaktan midem bulanıyordu. arkadaşların hepsini aynı durumda görmek o günlere götürdü. ne diyeyim kolay gelsin hepimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

Teknosada ki kampanyadan 65puk7120 televizyonu 4500 tlye satın aldım yorumunuz nedir hocam

Hocam hayırlı olsun yalniz bildiğim kadarıyla bu tvde dahili uydu cihazi 4k desteklemiyor harici cihazlardaki 4k yayınlarını gösterir ama kendi uydu cihazinda 4k yok ayrica cihaz 50hz diye biliyorum. Diğer özelikleri güzel gibi görünüyor 2015 model bir cihaz fiyat olarak cok uygun almışsınız teşhir ürünü olup olmadığına dikkat edin.

• dartagnan90 D kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz 2016 model 4k/60p destekliyor yani 4k yayınlarını rahatlıkla gösterir bu arada cihaz 50hz ayni seviyede olan 2015 model ju7000 modeli daha donanımlı ve daha ucuz bir cihaz ku modelleri yeni seri oldugu icin fiyat olarak suan fazla bukadar parayi hak etmiyorlar diye düşünüyorum.

• quote:

Hocam cihaz 2016 model 4k/60p destekliyor yani 4k yayınlarını rahatlıkla gösterir bu arada cihaz 50hz ayni seviyede olan 2015 model ju7000 modeli daha donanımlı ve daha ucuz bir cihaz ku modelleri yeni seri oldugu icin fiyat olarak suan fazla bukadar parayi hak etmiyorlar diye düşünüyorum.

50 hz se sıkıntı yaratır tabi istemem ben ama kutusunda 1300 ama gerçek hz sı 100 dio mcr siydi sanırım. Konuda çok cahilim eğer 50 hz olduğundan eminseniz yönelmeyi birakcam ku7000 e ? 100 diye gözümle gördüm ama kutusunda bunlar farklı şeyler mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan90

quote:

50 hz se sıkıntı yaratır tabi istemem ben ama kutusunda 1300 ama gerçek hz sı 100 dio mcr siydi sanırım. Konuda çok cahilim eğer 50 hz olduğundan eminseniz yönelmeyi birakcam ku7000 e ? 100 diye gözümle gördüm ama kutusunda bunlar farklı şeyler mıdır?

Buyrun hocam özeliklerine asagidaki linklerden bakin

http://www.epey.com/televizyon/samsung-50ku7000.html

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku7000

Bu görseldeki ile bizdeki ku7000 serisi farklı sanırım bizdeki daha çok ku6300 e tekabül ediyor galiba...Öyleyse panel 50hz ama direct led dizilimi var ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Ku7000 aldiysaniz edge led kenar aydinlatmalidir.
    Ku6300 ditect led arka aydınlatmalı olarak geliyor her iki cihazda 50hz dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focus1 -- 9 Temmuz 2016; 20:05:04 >
    Ben biraz önce 40ku7000 de local dimming testi yaptım rüm modlarda maksimum parlaklık ve kontrastta zifiri karanlıkta hiç ışık sızması yok tv nin tüm bölgelerinde aynı homojenite var. Ancak şunu söyleyebilirim bence bu tv kesinlikle direct led aydınlarılmış ama local dimming yok. Yani sharp tvlerim eskiden uyguladığı yöntem kullanılmış diye düşünüyorum. Ne kadar uğraşsanız da ekranda mğnicik bir beyaz nokta bile olsa tv nin her tarafında minimum siyah seviyesi elde ediyorsunuz ... İyi mi bence bu homojeniteye değer ... Ama ben local dimming görmedim. Kesinlikle KU7000 diye satılan modelin KU6300 serisi olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Ben biraz önce 40ku7000 de local dimming testi yaptım rüm modlarda maksimum parlaklık ve kontrastta zifiri karanlıkta hiç ışık sızması yok tv nin tüm bölgelerinde aynı homojenite var. Ancak şunu söyleyebilirim bence bu tv kesinlikle direct led aydınlarılmış ama local dimming yok. Yani sharp tvlerim eskiden uyguladığı yöntem kullanılmış diye düşünüyorum. Ne kadar uğraşsanız da ekranda mğnicik bir beyaz nokta bile olsa tv nin her tarafında minimum siyah seviyesi elde ediyorsunuz ... İyi mi bence bu homojeniteye değer ... Ama ben local dimming görmedim. Kesinlikle KU7000 diye satılan modelin KU6300 serisi olduğunu düşünüyorum.

Kaca almak lazim o vakit

• INTRUDERTR kullanıcısına yanıt
    Bence bu tv nin ederi 4.000 tl civarı olmalı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HI-DEF-MAN -- 8 Eylül 2016; 5:38:04 >
  • 08 Eylül saat 20:00'de açılacak olan Media Markt Nata Vega mağazasının açılış kampanyası kapsamında 60KU7000 3799 tl imiş arkadaşlar. Bu modeli düşünen Ankaradaki arkadaşlar için cazip fiyat.
  • Çok iyimis

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinmend

08 Eylül saat 20:00'de açılacak olan Media Markt Nata Vega mağazasının açılış kampanyası kapsamında 60KU7000 3799 tl imiş arkadaşlar. Bu modeli düşünen Ankaradaki arkadaşlar için cazip fiyat.

Peki ben samsundayim nasil satin alabilirim.

• Hocam sen samsun ve çevresinde ben de istanbulda yeni mağaza açılışı kovalıycaz Başka çaresi yok

• Arkadaşlar büyük ekran keyfini çıkarıyorum. Şimdilik bir sorun yok. Ancak show türk ve showmax kanalkarının frekansı olan 11045 4800 H değerlerini garip kaydet diyorum. Ancak adam dediğimde 11039 frekansını dönüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.