Şimdi Ara

60bin ile Auris mi Astra mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

60bin ile benzinli 2015-2016 1.33 life auris mi, benzinli HB 2014-2015 1.6 edition astra mı? Görüşleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrenchKisss -- 11 Ocak 2019; 14:45:13 >

• Astradan vazgeçtim, boş auris mi dolu B segmenti mi (i20 / clio) ?
  • Boş auris

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.33 pişman eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende benzer durumdayım :) ancak ben dolu 1.3 dizel egea mı yoksa 1.33 auris mi arasında gidip geliyorum.
    Punto 1.3 dizel 75 hp kullanıyorum, multijet motor sonrası auris 1.33 performans olarak üzer mi emin olamıyorum.

Ama şu anda kararım auris yönünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

Bende benzer durumdayım :) ancak ben dolu 1.3 dizel egea mı yoksa 1.33 auris mi arasında gidip geliyorum.
    Punto 1.3 dizel 75 hp kullanıyorum, multijet motor sonrası auris 1.33 performans olarak üzer mi emin olamıyorum.

Ama şu anda kararım auris yönünde
    Punto 1.3 çok iyi gidiyor. Bir hafta kullandım, çok beğendim gidişini. 1.33 corolla arkadaşımda var gidişi çok kötü. Egea 1.3 kullandım, gidişi kötü ama 1.33 auris kadar kötü değil. Yalnız egea genel kalite anlamında auristen geri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz focus bakılabilir.
    asx bakılabilir :)
    i30 bakılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Punto 1.3 çok iyi gidiyor. Bir hafta kullandım, çok beğendim gidişini. 1.33 corolla arkadaşımda var gidişi çok kötü. Egea 1.3 kullandım, gidişi kötü ama 1.33 auris kadar kötü değil. Yalnız egea genel kalite anlamında auristen geri

Alıntıları Göster
    Punto 1.3 multijet 75 hp 0-100: 13.6, max hız 165 km, bu çok iyi gidiyor

Egea 1.3 multijet 95 hp 0-100: 11.7, max hız 180 km, bu kötü gidiyor ??
  • Beni görmeyi seviyorsan Astra

• I20 ic mekan genisligi konusunda bazi c sinifi araclardan daha iyi. Acilabilir panoramik cam tavanli i20 cok yakisikli duruyor. 1 yil 2015 model 1.2 style pan. modelini kullandim ve cok memnun kaldim. I20 pisman etmez kesinlikle..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Punto 1.3 multijet 75 hp 0-100: 13.6, max hız 165 km, bu çok iyi gidiyor

Egea 1.3 multijet 95 hp 0-100: 11.7, max hız 180 km, bu kötü gidiyor ??

Alıntıları Göster
    son hız önemsiz. 0-100 olarak da bana punto daha atik geldi. egea'ya gelince 1.3 motorla yokuşta ağır kanlı olduğu bir gerçek. 1.33 corolla gibi değil belki ama basınca öyle tepki falan vermiyor, ağır ağır hızlanıyor. punto hiç öyle değildi, çok atikti.
  • Kesinlikle Toyota ama 1.33 biraz zayıf kalır mümkünse 1.6 olan iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.