Şimdi Ara

600gb 8mb hizla iner mi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şimdi diziler demiyelim de hepsini tek dizi olarak ele alalım kaç bölüm var tahmini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 mbps hızım var. Akk falan fişmanda yok. Gel anlaşalım, elektrik faturana yazık 😎

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bir yilda indiririm herhalde

• İndirip denesene be adam ne soruyorsun

• kız ortalaması iyiymiş, kişi başına düşen kız sayısı ne kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeogenc

İnse guzel olur hepsi yabanci dizi

edit: akk yok full paket kız ortalama 500 700 arası bılgısayar 7/24 acık kalacak mecburen

Torrenti pm lütfen.
  • Superonline Gece kuşu paketini alırım geceleri 10mb/sn hızla indiriyor. Normalde teorik olarak 9 saatte indiriyor ama gece kuşu 6 saat boyunca geçerli. 2 gecede indiririm.
  • bende uydunet var sınırsız 20 mbit torrent sürekli açık ortalama download hızım 2,3 2,4 arası gidip geliyor 7/24 hiç kapanmaz pc geçen ay 5,2 TB indi senin durumunda ise en kötü ihtimalle 400 le çeksen bir günde 33 gb çekersin 600 gb ı 18 20 gün arasında çekersin hiç durmadan ama arada kesilmeler yavaşlamalar pc yi kapatmanın gerektiği durumları da katarsan (ki bende ups olmasına rağmen tüm sürekli açık kalamıyor arada kapatmam gerekiyor) 600 gb ı indirmek için 1 ayı gözden çıkar rahat

tüm bu hesaplamalar torrent için öngörülmüştür
  • 8mb ile ayda 2tb (2000 gb) indirirdim usenetten eskiden.
    600gb nedir ki iner çok rahat.

laptop yada mini pc kullanda elektrik çok girmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

bende uydunet var sınırsız 20 mbit torrent sürekli açık ortalama download hızım 2,3 2,4 arası gidip geliyor 7/24 hiç kapanmaz pc geçen ay 5,2 TB indi senin durumunda ise en kötü ihtimalle 400 le çeksen bir günde 33 gb çekersin 600 gb ı 18 20 gün arasında çekersin hiç durmadan ama arada kesilmeler yavaşlamalar pc yi kapatmanın gerektiği durumları da katarsan (ki bende ups olmasına rağmen tüm sürekli açık kalamıyor arada kapatmam gerekiyor) 600 gb ı indirmek için 1 ayı gözden çıkar rahat

tüm bu hesaplamalar torrent için öngörülmüştür

yapma ya

• Ben en kotu ihtimali degerlendirdim en yuksek hizda kesintisiz inerse bir haftada inebilir

• arkadaşlar konu hortlayacak ama diyelim 3mbit int var 1 tb indirmemiz gerekiyor öglen 12 den akşam 12 ye kardar internet kullanılıyor gece 0 dan öglen 12 ye kadar internete kimse girmiyor bu kaç ayda iner ? lütfen yardım edin matematigim yetmedi
  • bakıyorumda bi son zamanlarda böyle bi konu uplamalar falan noluyoruz
  • Kardeş bilgisayar en son neyi indirdiğini unutur 1 aya kalmaz
  • Fax Modemle bile iner siz yeterki bekleyin. Ayrica indigini gorermisiniz bilmem o ayri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.