Şimdi Ara

600D 18-55/50mm fotoğraf sergim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600D 18-55/50mm fotoğraf sergim. 600D 18-55/50mm fotoğraf sergim. 600D 18-55/50mm fotoğraf sergim. 600D 18-55/50mm fotoğraf sergim. 600D 18-55/50mm fotoğraf sergim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Başarısız.
  • Start Again kullanıcısına yanıt
    Neden hocam

• başarısız değil ama çok kaliteli de değil ileride daha başarılı olacagını düşünüyorum
  • Gelişime açık hocam

• furkankuskir kullanıcısına yanıt
    Tahmini ne kadar ileride hocam neye göre bu yorumu yaptınız merak ettim :) Yaklaşık 7 8 senedir fotoğraf çekiyorum çünkü :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera edinilmiş, dışarı çıkılmış, göze güzel gelen kareler çekilmiş, düzenlenmiş, bir içerik üretilmiş ve insanlara paylaşılmış.

Çok merak ediyorum sizin cürmünüz nedir ki bu kadar emeğe tek kalemde bu kadar kolay ''başarısız'' damgası vurabiliyorsunuz? Özellikle bu ülkenin en büyük probleminden biri toplumun yalnızca tüketen bireyler olması değilmi?

En azından kendi çapınca birşeyler üretme çabasına bu şekilde saygısızlık yapmak yanlış.

@Saygın Üye Elinize, emeğinize sağlık benim şahsen gözüme güzel görünen kareler, muhakkak teknik çekim hataları vardır veya olağanüstü kompozisyonlar yoktur. Fakat bu başarısızlık değildir :) <3

• quote:

Orijinalden alıntı: MızantRopıstT

Kamera edinilmiş, dışarı çıkılmış, göze güzel gelen kareler çekilmiş, düzenlenmiş, bir içerik üretilmiş ve insanlara paylaşılmış.

Çok merak ediyorum sizin cürmünüz nedir ki bu kadar emeğe tek kalemde bu kadar kolay ''başarısız'' damgası vurabiliyorsunuz? Özellikle bu ülkenin en büyük probleminden biri toplumun yalnızca tüketen bireyler olması değilmi?

En azından kendi çapınca birşeyler üretme çabasına bu şekilde saygısızlık yapmak yanlış.

@Saygın Üye Elinize, emeğinize sağlık benim şahsen gözüme güzel görünen kareler, muhakkak teknik çekim hataları vardır veya olağanüstü kompozisyonlar yoktur. Fakat bu başarısızlık değildir :) <3

Teşekkür ederim forumun trollerinden ya da mesaj kasmaya çalışan biri de olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygın Üye kullanıcısına yanıt

Trolse vasat, Mesaj kasmaya çalışıyorsa daha da vasat :)

• Devamı neden gelmemiş :)

• Japonya kullanıcısına yanıt

Devamı sürekli geliyor hocam sadece çok sık paylaşım yapmıyorum.

• devamını bekleriz hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gayet başarılıı

• up

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.