Şimdi Ara

6000 mAh pil gücüne sahip Galaxy M30s, şimdi Galaxy Fit e ve AKG Kablosuz Kulaklık Hediyesiyle! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
12.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kağıt üzerinde pili 6000 mAh ama testlerde hiç öyle değil. M30 vs M30S pil testlerinde M30S çok az farkla önde. yani arada %20 lik bir fark yok.

bence batarya için Realme 5 almak lazım ama Türkiye'de satışı yok. Realme 5, 5000 mAh lik bataryasıyla M30S'ten çok daha uzun süre dayanıyor.
  • Vestel ya da çakma telefonlar gibi dönüp bakmayacağımız a ve m serisine bile gücümüz yetmiyor.

Telefonlar o kadar basit ki amcamın tv den aldığı 250 tl lik telefona benziyor.

Huaweinin bir arkadaş da yazmış mate 20 gibi arkası cam olamaz mı?

3000 tl ye yakın para ver uyduruk plastik sırf markayı satıolar
  • telefon güzel ama fiyat ofsayt.keşke şu pili note serisi içinde yapsalar en azından,bir türlü hepsini bir arada yapamadılar gitti.
  • Ederi maksimum 2000tl fazla verilmez.
  • Batarya iyi de kasanın plastik olması düşündürücü.
    Plastik kasa samsung telefonlarda kılıfla kullandığım halde soyulma oluyordu.
    S4 ve Note 3 en başta bundan nasibini alanlar.
    Malzemesi de iyi olsa rakipsiz bir telefon.
    Plastik kasaya rağmen bu fiyat anlamsız ayrıca 2000 TL üstü etmez bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2699 TL verip Bunu alacağıma
    1300 TL verip aynı özelliklere yakın "Asus zenfone max pro" alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 12 Ekim 2019; 5:22:43 >
  • Bunlara bu kadar para verilirmi,vermek akıl kârı değil böyle devam edin bakalım, o paraya daha üst düzey cihaz alınır.xiaomi akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

saçmalığa bak. sadece internetten satış varmış. ben cihazı görmeden incelemeden nasıl alayım. o kadar mağazan var gönder oraya teşhir bakalım alalım... hiç getirmeseydin daha iyiydi @samsung
    not: 100 200 daha koy ama 128 gb hafıza 6 gb ramli versiyonu da getir. ne demek bu versiyon gelmeyecek... kapat git ozaman dükkannı......
    Mağazalarimizda var zaten, inceleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Mağazalarimizda var zaten, inceleyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Mağza çalışanlarınız asla mağazalara gelmeyecek m serisi diyor. Nasıl bir ikilem çözemedim. Podyum avm sordum.

• Hediyeler düştükten sonra Aralık başında ineceği rakam 1700₺ civarı.

İyi düşünün 1000₺ fazla verip 500₺ değerinde hediye alacaksınız deli saçması kampanya bence.

• sayın samsung yetkilisi,

2 hattım var. 1 hat üzerinden konuşurken diğerini kapalı mı gösteriyor acaba? BU teknolojinin adını unuttum ama bazı telefonlarda yok bu. yani hattın birinden konuşurken diğer hattan arayan telefonun kapalı görüyor seni. bunu istemiyorum bunu öğrenme şansımız nedir?
  • daha yeni m20 almistim ben şimdi neyim?

• samsung m20 kullanıyorum 1ay once 1600tlye aldım.bukadar vasat bi telefon olamaz.hicbir ozellig yok anca bi 5bin mah bataryasi var.ne internette gezerken nede oyun oynarken stabil degil berbat vasat

• Batarya dışında bir esprisini göremedim. Bu fiyata bu telefon alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 13 Ekim 2019; 13:33:10 >
  • Keriz ayıklamaya mı geldiniz. 1500 lira edecek telefona çektiginiz fiyata bak. Hele önce şu plastik takıntınızı bırakın. Senelerdir plastik iteliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 13 Ekim 2019; 19:37:56 >
  • Mi a3 bu telefona göre nasıldır metal çerçeve arka cam amoled ekran ve parmak ikiz okuyucu ekrandan.

• bataryası güzel lakin fiyatı daha uygun olabilirdi
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    s3 ü nasıl 1250 tl ye sayıyorlar anlamadım. Telefonun sıfırı 600 liralarda zaten

kampanyayı gördüm +1000 ekliyorlarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturl -- 21 Ekim 2019; 9:10:1 >
  • 6000mah neymis aga powerbankmisin sen.

• Gittigidiyorda 1950 tl samsung tr garantili a30s var ama 6000 batarya yaziyor bakin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.