Şimdi Ara

600 Dk+600 Sms+ 1 GB int - 29 TL Teknosacell (Tuşlu tel kullanan yaşlılara ideal) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
7
Favori
8.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Detaylara hakimseniz paylaşabilirseniz memnun oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim herhangi bir bilgim yok, geçende konusunda sordum devam ediyor mu diye, cevap verebilen çıkmadı, konuyu da kapatmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kardeşim teknosada 2 ayrı çalışana sormuş hat ücreti ve vergileri de ay'a bölünce aylık yaklaşık 40 tl'ye geliyor demişler. Yanlış mı yönlendirmişler acaba bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satem -- 26 Temmuz 2022; 16:8:17 >
  • H A N kullanıcısına yanıt
    Teyzemin TC no falan bilgilerini hatta kimliğini alsam geçirirler mi acaba? Kendisi gelemiyor mağazaya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Ben aile bireylerimin hattını taşıdım 2. Derece akrabada sıkıntı çıkarırlar mı bilemiyorum, ama sıkıntı çıkaracaklarını sanmam. Kimlik harici birkaç özel bilgi isteniyor, anne kızlık soyadı baba adı vs.. Bir de faturasız hattan geçecekse adres gösteren fatura örneği sanırım. (bende bu yoktu e devletten ikametgâh açtım onun fotoğrafını çekti)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • satem S kullanıcısına yanıt

Yeni hat alınca bu şekilde olabilir.

Numara taşıma da başka bişeye gerek yok

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Hayir gecirmezler

• Sahsin kendisi yoksa tasimiyorlar.

TTmobilden gecisse anindan gecis saglaniyor. Yani bimcell-pttcell-vestelcell-gs-fbcell gibi.

Kimlik fotokopisini aliyorlar. Tasimak istediginiz numarayi soruyorlar , anne kizlik soyadi soruyorlar bu kadar.

• Kayınvalidenin hattını taşıdık bimcellden teknokids 25tl lik 1gb tarifeye. Hat diğer oğlunun üzerine ve oğlu da başka şehirdeydi. Hat sahibi olmadan yaptılar, gayet kolay hattı anında açıldı, taktılar telefona kullanıma hazırdı. Hat sahibinin önlü arkalı kimlik fotosu, e devletten ikametgah pdf si ve hat sahibinin anne kızlık soyadı 1-2 imza ile bu iş halloldu.

• Geçen gün geçtim. 12.5 TL imiş zam gelmiş. Kimlik fotokopisi ve 0.1 kuruş karttan çektiler. 7-8 sayfa imza aldılar. Önce saat hariç çalışmaz dediler. Israr edince yaptılar. Anne kızlık soyadı soruluyor. Önceki hat ile tutarlı olması şart. Bu anahtar kelime ben hep başka bir isim söylerim :-)

Bende ikametgah sormadı bimcel den geçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 4 Ağustos 2022; 21:8:17 >
  • Yakında 35tl olacakmış.

• Arkadaşlar selamlar yaşlı bir birey için 500 dk paket arıyorum. En uygun nerede vardır bilen var mı ? Bimcell 42 olmuş!

• Çocuğun akıllı saatinde kullanmak için bir hat almak istiyorum.

Yeni hat alarak bu tarifeye hala geçiliyor mu?

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt

evet

• Ben bu tarifeyi 300dk 300sms 1gb şeklinde 2021 aralıkta 24 ay taahhütle aylık 12₺ ye almıştım.
    Şuanki daha iyi.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt

Merhaba. Saat hariç çalışmaz, dediler demişsiniz. Tam anlamadım. Telefonda kullanamıyor muyuz acaba?

• m.ereneren M kullanıcısına yanıt
    Sadece akıllı saat Deselerde ısrar edin. Normal telefon ile annem kullanıyor. İnternet ile işi yok zaten.

• Kızıma akıllı saat için icin bir tarife arıyorum. Bimcell hattı taşıyarak bu tarifeden faydalanabilir miyim acaba?

• Bence yaşlı olan bireyler için ideal varmı yakinda kulllanan geçen aylık ücret ne kadar

• Mrb arkadaşlar eski bi uyeyim ama cok anlamam konu yazma filan sadece kamp takip yapıyorum yanlis yazmiyorumdur umarım cocuga bir alo diyecek hat almak istiyorum yani hem hat hem tarife olucak icerik dk int filan cok onemli değil en uygun ne alabilirim bilgisi olan varmi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.