Şimdi Ara

600 dakika 2gb 16tl Bimcell Yeni kayıt kapalı KASIM 2017 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
27
Favori
35.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bimcell şebeke kalitesi nasıl. Pttcell gibi berbat olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer99

Bimcellilerle sınırsız olayı var mı diğer paketlerdeki gibi?

VAR HOCAM
    45000 DAK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

Hediye sms ve internet kazanmak için 20TL yükleme de;
    "Kampanya süresince her 29 günde bir tek seferde en az 20 TL yuklemenizde BİMcell’den 30 gün geçerli 500 SMS ve 1 GB internet hediye!"
    Bu şekilde bir şart var. Anladığım kadarıyla 29 gün de bir sefer yükleme yapabilirim. Bir ara avea kullanmıştım ve buna benzer bir kampanya mevcuttu. Misal hediye paketi diyelim her ayın 1 inde yenileniyor. Hediye kazanmak için ayın 1 inde TL yüklü olması gerekliydi. Ayın 2 sinde TL yükleme yaparsanız hediye kazanılmıyor. Bimcell de de durum aynımı.

20tl karşılığın da 1gb ve 500 sms tekrarlanan birşey değil. Sizin yüklemeniz ile olacak şey. Tek şart ay içinde 1sefer olması.

ayın 1inde yüklediniz ise diğer ayın 1inin gecesi 12 den sonra yükleyin yine geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bysozdemir

bimcell şebeke kalitesi nasıl. Pttcell gibi berbat olmasın?

avea nerde iyise oda orda iyi.
  • SMS paketi alınıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pttcell'den geçiş için Bim'e uğradım 24 saat geçmeden geçiş gerçekleşti. Üstüne de bu paket güzel olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Pttcell'den geçiş için Bim'e uğradım 24 saat geçmeden geçiş gerçekleşti. Üstüne de bu paket güzel olacak.

pttcellden bimcelle geçiş var mı prosedür nedir?
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Kimlik fotokopisi ile gidiyosun, 2 gün içinde geçiş oluyor. Zaten tek tarife var. Geçiş tamamlanınca istediğin paketi alıp kullanıyorsun.

• Ben dostlar arasi kullaniyorum 20tl yukleyonce 1 gb normal birde 1 gb hediye geliyor 500 dakika ve 500sms veriyorlar. Gercekten memnunum zaten interneti dışarida kullaniyorum rahatlikla yetiyor. Zaten yerin altında olmadığımız sürece internette güzel çalışıyor.

• İdeal Paketi : 600 dakika + 2 GB = 16 TL
    Dostlar Arasında Paketi : 500 dakika + 1 GB = 15 TL şu halde bunu alan olur mu? neden kaldırmıyorlar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Kimlik fotokopisi ile gidiyosun, 2 gün içinde geçiş oluyor. Zaten tek tarife var. Geçiş tamamlanınca istediğin paketi alıp kullanıyorsun.

eyvallah
  • paket bomba olmuş. 19 liraya voadfone'un mega'sı vardı 3GB paketli. bu ondan daha iyi , daha ucuz ve konuşma süresi daha fazla
  • Pakete sms dahil değil galiba. O zaman pek bir avantajı kalmıyor. Vodafone mega 2gb 15 tl likten bimcelle taşıyayım dedim ama pakette sms yoksa iyi değil. 20 tl yüklemeye sms veriyor ama her zaman 20 yüklenmeyeceği için o da sıkıntı

• hemen yazdım yolladım .16 tl ye hesabınızda olması durumunda otomatik paketiniz yüklenecektir dedi.çok iyi oldu gerçekten güzel paket .artık sms falan kalmadı .whatsapp ı olmayan yok .gayet mantıklı bir paket .helal bim...
  • Beyler bincelle geçmeyin sonra çıkamıyorsunuz . Her şey 2012 i de 3 lu tarifeyi görüp hattı almamla başladı . Sözde 3 ay kullanıp turkcelle geçecektim . 5 yıl dolmak üzere hala geçmeyi planlıyorum . Hatta tl kalmazsa yazın bir daha başka bir operatöre geçmeye çalışacağım ama nafile . Farklı bir çekim alanı var . İllaki o çift kapıdan girip kasada tl yükleyecem . Ya kasiyer numaramı yanlış girecek ya da sistemde hata olacak numarayı tekrar söyleyip yeniden deneyeceğiz bu sırada ise oluşan sıradaki hayıflanmaları duyacağım . Ve bu böyle devam edecek . Velhasıl bence hiç bulaşmayın.

• Müşteriler artacak :)

• 2017 yılı boyunca da Telsiz kullanım ücreti alınmayacakmış bu iyi bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Pakete sms dahil değil galiba. O zaman pek bir avantajı kalmıyor. Vodafone mega 2gb 15 tl likten bimcelle taşıyayım dedim ama pakette sms yoksa iyi değil. 20 tl yüklemeye sms veriyor ama her zaman 20 yüklenmeyeceği için o da sıkıntı

zaten mecburen 20 TL yükleyeceksiniz. çünkü 16 TL yükleme seçeneği yok. 15 TL yükleniyor o da işinizi görmez. 20 TL yüklenir, 1gb int ve 500sms hediyseinden yararlanılır. sonuçta fazla paranız hattinizda duracak

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

Beyler bincelle geçmeyin sonra çıkamıyorsunuz . Her şey 2012 i de 3 lu tarifeyi görüp hattı almamla başladı . Sözde 3 ay kullanıp turkcelle geçecektim . 5 yıl dolmak üzere hala geçmeyi planlıyorum . Hatta tl kalmazsa yazın bir daha başka bir operatöre geçmeye çalışacağım ama nafile . Farklı bir çekim alanı var . İllaki o çift kapıdan girip kasada tl yükleyecem . Ya kasiyer numaramı yanlış girecek ya da sistemde hata olacak numarayı tekrar söyleyip yeniden deneyeceğiz bu sırada ise oluşan sıradaki hayıflanmaları duyacağım . Ve bu böyle devam edecek . Velhasıl bence hiç bulaşmayın.

şuradan girerek dilediğiniz zaman sıra beklemeden/bekletmeden dilediğiniz kart ile lira yüklemesi yapmanız mümkünüdür https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=Login

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 4 Mart 2017; 11:37:1 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.