Şimdi Ara

600 dakika 2gb 16tl Bimcell Yeni kayıt kapalı KASIM 2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
27
Favori
35.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdeal paket yapmışlar 600 dakika 2gb 16tl.20tl yüklemeye 1gb 500sms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdeniz79 -- 21 Kasım 2017; 12:48:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bincelle geçmeyin sonra çıkamıyorsunuz . Her şey 2012 i de 3 lu tarifeyi görüp hattı almamla başladı . Sözde 3 ay kullanıp turkcelle geçecektim . 5 yıl dolmak üzere hala geçmeyi planlıyorum . Hatta tl kalmazsa yazın bir daha başka bir operatöre geçmeye çalışacağım ama nafile . Farklı bir çekim alanı var . İllaki o çift kapıdan girip kasada tl yükleyecem . Ya kasiyer numaramı yanlış girecek ya da sistemde hata olacak numarayı tekrar söyleyip yeniden deneyeceğiz bu sırada ise oluşan sıradaki hayıflanmaları duyacağım . Ve bu böyle devam edecek . Velhasıl bence hiç bulaşmayın.
  • sitesinde 23 TL
    http://www.bimcell.com.tr/Content/243/ikili-paketler.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysozdemir -- 3 Mart 2017; 9:58:33 >
  • http://www.bimcell.com.tr/Content/248/karma-paketler.aspx

IDEAL yaz 4551 e sms at, ben geçirdim hemen iyi oldu.
  • Bilsem geçmezdim vodafone. geç kaldılar.
  • İlk çıktığından beri en alttaki paketi kullanıyorum her ay 20 lira üzeri yüklediğim için 1 gb'da oradan geliyor.

Etti sana 7gb

600 dakika 2gb 16tl Bimcell Yeni kayıt kapalı KASIM 2017

Edit: Forumdaki konusu için = https://forum.donanimhaber.com/bimcell-7gb-900dk-500sms-33-lira-faturasiz--121263512

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 3 Mart 2017; 10:9:20 >

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Geri geç ne olacak sanki

• Bim bitmiş diyenlere bimden cevap geldi
    Yanıyor mübarek
  • 600dk 500sms 3gb 20lira yüklemeye 16 çok iyi
  • pttcellden hattımı vodafone taşıdım evden çekmez çekse hattan düşer pişman oldum bende bimcell e geçeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sıkıntı 16 lira yüklenemiyor, o yüzden 20 lira yüklemek gerekecek. 4 lira klacak bkaiyede . 1.35 filan da vergiye gidecek. 2.6 lira kalıyor her ay. 6-7 ayda 16 liraya ulaşacak ve bir ay, bedava paket alınabilecek.
  • Hediye sms ve internet kazanmak için 20TL yükleme de;
    "Kampanya süresince her 29 günde bir tek seferde en az 20 TL yuklemenizde BİMcell’den 30 gün geçerli 500 SMS ve 1 GB internet hediye!"
    Bu şekilde bir şart var. Anladığım kadarıyla 29 gün de bir sefer yükleme yapabilirim. Bir ara avea kullanmıştım ve buna benzer bir kampanya mevcuttu. Misal hediye paketi diyelim her ayın 1 inde yenileniyor. Hediye kazanmak için ayın 1 inde TL yüklü olması gerekliydi. Ayın 2 sinde TL yükleme yaparsanız hediye kazanılmıyor. Bimcell de de durum aynımı.
  • 16 tl yüklersen 1gb+500 sms den faydalanamazsın. En az 20 tl yüklemek gerekir.

• güzel tarife olmuş hattı taşımaya değer
  • Çok iyi.
  • kaynak ne arkadaşın dediği gibi 23 tl
  • Bimcell hangi operatör altyapısını kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Bimcell hangi operatör altyapısını kullanıyor

Tt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenercell'den geçiş yapılabiliyor mu?
  • yaw 2 gün önce dost paket aldım. Neyse birdahaki aya aklımızda olsun. Teşekkürler
  • Bimcellilerle sınırsız olayı var mı diğer paketlerdeki gibi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.