Şimdi Ara

600-900 ARASI ALINABİLCEK EN İYİ TELEFON NEDİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamlar. Ben uzun süredir bir telefon arayışındayım. Ben telefona pek para vermek isteyen biri değilim. Bu yüzden makul fiyatlı telefonlara bakıyorum. Şuana kadar bir sürü telefona baktım Vestel olsun Lenovo olsun. Çok seçenek var. Birde son zamanlarda Çin'lilerin yaptığı Xiaomi tarzı telefonlarda çıktı. Özellikleri baya güzel olan var ama Çin Malı işte insan güvenemiyor. Bu yüzden çok detaylı bakıyorum ama sanki biraz Vestel ile Xiaomi arasında kaldım. Sizin öneriniz nedir. Vestel ve Xiaomi dışındada olur. Yardımınızı bekliyorum.

• Çok alınan bir telefon yorumlara bakın isterseniz Huawei P9 Lite 2017 (Huawei Türkiye Garantili)

F/P ürünü olarak görüyorum.
  • Öneriniz için çok teşekkürler ama biraz sanki bütçemi aşıyor. Ama biraz daha bakıp beğenirsem olabilir.
  • 5580 ihtiyaçlarına cevap verir. 650 liraya temin edebilirsin.
  • Vestel 5580, Xiaomi Redmi 4x

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venus E3 kullanıcısıyım. Genel itibariyle memnunum. Sormak istediğiniz birşey olursa alıntı yaparak yazabilirsiniz.
  • Bu fiyatlara alınabilecek en iyi telefon Xiaomi Redmi Note 4 global'dır.
  • PearBear kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili olması sıkıntı. Vestelde sorun yaşayan kullanıcılar, telefonlarını çok sorun yaşamadan ya sıfırı ile değiştiriyor ya da ufak tamir ile hallediyorlar. Kullanıcı hatası diyeni okumadım.

İthalat garantili (yani garantisizler) sinir harbi yaşatıyor insanda.
  • lenovo k6 , k6 note
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Venus E3 kullanıcısıyım. Genel itibariyle memnunum. Sormak istediğiniz birşey olursa alıntı yaparak yazabilirsiniz.

hocam genel olarak face instagram takılan biri için yeterlimi telefon ? ayrıca saglamlık konusunda nasıl arastırdınızmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

quote:

Venus E3 kullanıcısıyım. Genel itibariyle memnunum. Sormak istediğiniz birşey olursa alıntı yaparak yazabilirsiniz.

hocam genel olarak face instagram takılan biri için yeterlimi telefon ? ayrıca saglamlık konusunda nasıl arastırdınızmı ?

İnternet ve sosyal medya için yeterli hocam. Kasası ise plastik ağırlıklı üretilmiş. Kutu açılımı konuma bakmak isterseniz buraya tıklayınız. Daha detaylıca anlattım.

• quote:

quote:

quote:

İnternet ve sosyal medya için yeterli hocam. Kasası ise plastik ağırlıklı üretilmiş. Kutu açılımı konuma bakmak isterseniz buraya tıklayınız. Daha detaylıca anlattım.

xaomi mi4 öneriliyor birde hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

xaomi mi4 öneriliyor birde hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum

Xiaomi'yi denemediğim için mukayese edemeyeceğim hocam. Fakat inceleme şansınız varsa her iki telefonu da elinize alıp bakın. Hangisi size daha çok hitap ediyorsa onu seçin derim.

• quote:

Hocam nasıl hala memnunmusunuz telefondan?

Ben sosyal medya internette dolaşmak için kullanırım telefonu. İsteğim de donma kasma yapmayacak olmasıdır. Oyunla falan işim olmaz. Bu maksatları karşılasın yeter. Siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisever

Hocam nasıl hala memnunmusunuz telefondan?

Ben sosyal medya internette dolaşmak için kullanırım telefonu. İsteğim de donma kasma yapmayacak olmasıdır. Oyunla falan işim olmaz. Bu maksatları karşılasın yeter. Siz ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam şu ana kadar donma ve kasma ile hiç karşılaşmadım. Bence cihazı elinize alıp inceleyin. Elde tutuşu da hoşunuza giderse değerlendirebilirsiniz.
  • Herkese merhaba,

Uygun fiyatlı bir telefon bakıyorum. Oyun, video vs amaçlı kullanmayacağım. 600-700 aralığında Vestel Venüs Go modeli dikkatimi çekti. Bu telefonu önerir misiniz?
  • Vestel venus v6 999tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.