Şimdi Ara

600-650 ytl arası telefon öneri????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 600-650 ytl arası telefon arıyorum. Sizce ne almalıyım? walkman tel olsa daha iyi olur

• 700-750 gibi bi fiyata w810i
  • arkadaşım öncelikle telefonu ne için kullanacağınız önemlidir burada artık telefonlara birçok teknoloji entegere edilmiş durumda şu an siz...

şu bilmem ne özellikler benim işimi görür deyin ona göre uygun birşey ler yazalım buraya
  • k750i ya da w550i nasıl? Ben zaten hac'dan getirticem. Onun için ucuz olur oralarda.Ama şimdi çok iyi bir şey de alasım yok.Çünkü babam da 7610 abim de 6230 var. ben w810i alırsam olmaz..Ses olarak k750i nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxMetrics -- 7 Ekim 2006; 15:43:02 >
  • o fiyata kesinlikle 6233
    ses olarak w810'dan daha iyidir,videosu daha iyidir,ekranı daha iyidir,malzeme kalitesi olarak bana göre en iyi malzeme kalitesi 6233'te kullandığım telefonlar içinde
    sadece kamera olarak w810 daha iyi ama bunun da kamerası iyidir 6233 tavsiye ederim
  • quote:

600-650 ytl arası telefon arıyorum. Sizce ne almalıyım? walkman tel olsa daha iyi olur

Mesajınızı değiştirmişsiniz.

2 megapiksel autofocus özellikli kamera, çift led flaş, megabass destekli MP3, RDS destekli radyo, 4 GB'a artırılabilir bellek, boyut ve pil ömrü gibi özelliklere önem veriyorsanız Sony Ericsson W810i iyi bir seçim olacaktır. Ancak 650 YTL'nin üzerine bir miktar daha eklemeniz gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 8 Ekim 2006; 22:17:08 >
  • ucuza kapat derim z530i yada onun üstüde olabilir şahsen ben onu alacam
  • GENPA GARANTİLİ SONY ERİCSSON W800 İ KUTU İÇERİĞİ FULL (512 MB HAFIZA KARTI + KULAKLIK + DATA KABLOSU + TANITIM CD Sİ + SARJ ALETİ VEDE ÇOK HOŞ DERİ VEDE MİKA KILIFI) FATURALI ÇOK TEMİZ CİHAZ SATILIKTIR. KAÇIRMAYIN DERİM.
    FİYATI SADECE 575 YTL. BENCE KAÇIRMAYIN
    TEL:0-532-2568464
    MSN : biri____@hotmail.com
  • ulan heryerde bi 6233 tür estiriyor ortalığı
    neymiş bu telefon be
    neyse ikinci olarak alıcamda ne zaman kim bilir...!
  • 6233
  • biraz koy w810i al çok rahat edersin çok uzun zamanda seni idare eder ve çok güzel bi tel
  • walkman telfon olsun istiyosan o paraya
    w800i
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLaT_1905

o fiyata kesinlikle 6233
    ses olarak w810'dan daha iyidir,videosu daha iyidir,ekranı daha iyidir,malzeme kalitesi olarak bana göre en iyi malzeme kalitesi 6233'te kullandığım telefonlar içinde
    sadece kamera olarak w810 daha iyi ama bunun da kamerası iyidir 6233 tavsiye ederim

baska dıyecek bısey yok yanı.

eger tıpını begenmezsen belkı 6270 olabılır

• Nokia E 50
  • pm attım
  • k750i var ama walkman istiyorsan w550i var daha ucuza.Ama biraz daha versen n70 alsan inanılmaz karlı olursun n70 s.e den daha iyiymiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.