Şimdi Ara

600-1000 Tl arası ikinci el Sony telefon almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu fiyatlara ikinci el sony telefon almak istiyorum model olarak z5 premium, z5, x compact, x, xa1 modelleri var kafamda.

Suan samsung j7 prime kullanıyorum özellikle ekranından çok şikayetciyim ekran artık benim icin cok onemli. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve alırken nelere dikkat etmeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z5 lerde kronik kulaklık problemi var. Kulaklığı takıyorsunuz algılamıyor ya da çıkarıyorsunuz çıktığını algılamıyor. Bunun için her kulaklık takıp çıkarmaya bir program ile kendiniz algılatmanız gerekiyor.
    Ekran olarak Z5 Premium 4K bu da şarjının çabuk bitmesine neden oluyor. Ben Z5 Premium Chrome kullandım ama 1 ayda geri sattım. Size tavsiyem Sony harici bir markaya yönelmeniz. İkinci el satarken de daha rahat satarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimibiss -- 28 Şubat 2019; 17:15:2 >
  • ibrahimibiss kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi modeli tavsiye edersiniz? Sıfır ikinci el farketmez max 1000 tl.

• 1000 TL ye bulabilirseniz J7 Pro 32GB. İkinci el olarak tabi. Huawei nin 1000 TL ve altı modellerini tavsiye etmem P9 P10 gibi. J7 Prime ın ekranından ne şikayetiniz var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimibiss -- 28 Şubat 2019; 17:25:12 >
    Renkler aşırı kötü

• Yani sizin ekran değişmiştir belki dayımda da var J7 Prime ama o kadar da kötü değil. Size tavsiyem sıfır almak istiyorsanız GM8 lerin fiyatları düştü. 2 yıl garantili sıfır cihaz alırsanız kullanım süreniz daha da uzar. O civarda sıfır telefon bulmak zor. İkinci el olarak J7 Pro öneririm

Xiaomi redmi 5 plus nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KERPETEN ALİ -- 1 Mart 2019; 7:41:46 >
  • Reelde deneyimlemedim fakat özellikleri gayet iyi bir telefon. Alan memnun kalıyor. Tercih size kalmış.

• ikinci el alma dostum. başın çok ağrır. hele hele 15 temmuz sonrasında ikinci el telefon büyük risk.
  • Zaman Ötesi kullanıcısına yanıt
    J7 yi satabilsem iyi olcak ama

Redmi 5 plus dusunuyorum ama sar degeri kafamı karistiriyor aynı sekilde yerli telefonlarında sae degerleri yuksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimibiss

Z5 lerde kronik kulaklık problemi var. Kulaklığı takıyorsunuz algılamıyor ya da çıkarıyorsunuz çıktığını algılamıyor. Bunun için her kulaklık takıp çıkarmaya bir program ile kendiniz algılatmanız gerekiyor.
    Ekran olarak Z5 Premium 4K bu da şarjının çabuk bitmesine neden oluyor. Ben Z5 Premium Chrome kullandım ama 1 ayda geri sattım. Size tavsiyem Sony harici bir markaya yönelmeniz. İkinci el satarken de daha rahat satarsınız.
    Yedek telefonum z5, böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Genelleme yapıyorsunuz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.