Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

600.000.00TL'e kadar Hangi Digital Foto. Mak.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> 600.000.00TL'e kadar Hangi Digital Foto. Mak.?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1358 Mesaj
    Arkadaşlar normalde kodak baya iyi diye araştırıyordumda sanırım bu miktara daha iyi verim veren makinalar varmış.Pek bilgili olmadığımdan bu forumu açma gereği gördüm.Sanırım özel şarj pili içinden çıkan yok? Neyse önerilerinizi bekliyorum.

|
    |
  • Er
    7 Mesaj
    bende gormedım sarj cıhazı cıkan ıcınden ama canon a70 getırttım ben amerıkadan 350$ cıvarı bı paraya gayet guzel sıfır cıhaz geldı.ilgilenirsen arkadaşa söylerim.urunu gor bı ıstersen
    http://www.erkayalar.com.tr/products/proddetail.aspx?ID=18
    |
    |
  • Yarbay
    2769 Mesaj
    Marka olarak ilk tercihim her zaman Nikon olur benim, sonrasında Kodak, Canon gider, bence Nikonlara bakmalısın, fiyatları yüksektir ama çok kaliteliler..
    |
    |

Asus N56VZ - Intel i7 3610QM - 8GB DDR3 - Nvidia GT650M 2GB - 15,6" FHD LED
    480GB Sandisk Extreme SSD - Bluray - Audio by Bang & Olufsen ICEpower - Win7 Home Premium
    Donanım Haber Forum Katılım Zamanı: 19 Ağustos 2001
  • Binbaşı
    1590 Mesaj
    Nikon lar gayet iyi ama bence ondan sonra Canon sonra Kodak gelir diye düşünüyorum. Kodak'lar daha çok fiyat/pef'i baya iyi ama 600Milyon'a Canon A serisi bir makine tercih edebilirsin...
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Masal
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.