Şimdi Ara

60 yil once bugun basarmislardi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yillar suren halkin acilari bitmisti hukumet degismis turkiye her alanda ilerlemeye baslamisti yollar barajlar fabrikalar aciliyor halk yeni hukumetin arkasindan yuruyordu..onlar bunu cekemediler onemli olan halkin degil kendi menfaatleriydi turkiye ilerlememeli hep somurulmeliydi...ilerlemeyi durdurmak icin bu ulkeyi sadece kendilerinin sananlarla is birligi yaptilar iftiralar attilar ve yok yere onlari astilar..oyla gelemedikleri yere kanla iskenceyle geldiler 1980 de denediler yaptilar 15 temmuzda halk cikti karsilarina yapamadilar..bu ulke ilerledikce onlarda hep ortalarda olacak onlari tanimayanlari gencleri kullanip hep ele gecirmeye calisacaklar..siz farkinda olmazsaniz ....iste bu sebeple hep dusmani overler sirf kendi menfaatlari icin halki satarlar.

yillar once bir iktidar vardi...sadece somurduler hizmet yapmadilar halki gormediler bizi kimse deviremez dediler..ama halk zaman geldi yeter dedi..,.o menderes ki geldi hizmetler basladi yollar barajlar fabrikalar halkin parasi halka akiyordu...birilerinin cebine akmiyordu....10 yil dusuremediler turkiye buyuyordu...ama bilegini bukemedikleri o calisan insani sirtindan vurarak igrenc iftiralar atarak mahkum ettiler...kac seni asacaklar diyenlere halkim beni kurtarir demisti...o zamanlar internet yok herkeste telefon yok halk orgutlenip hizmet edeni kurtaramadi.bu ulkenin basbakani ve bakanlarini 60 yil once sirf hizmet ediyorlar diye katlettiler...sirf devletin parasini halkina harciyor diye...basa boyle geldiler ve yillarca suren yokluk sefalet gunleri basladi artik devletin mali deniz yemeyen domuzdu..halk acti ama kim takar...mali goturenler partisi tek iktidardi....uyanik olun onlar aramizda hep te olacaklar.yakin zamanda yine denediler..halkin basa getirdigini katakulliyle devirmek icin.yoksa halk dogru olani bilir.

ozal da halk icin calisiyordu...bugun bile o zehirlenmedi diyebilen kimse yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Mayıs 2020; 19:57:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burasi karisir birazdan, yerimizi alalim
  • karisir karisir...buralar ateistlerin komunistlerin mazosistlerin scientologistlerin paleontolojistlerin mastrabosistlerin mekanidir..buralara guzeli dogruyu yazarsaniz mutlak cevabi gelir..allah yazarsiniz yok derler ataturk yazarsiniz yeter derler devlet yazarsiniz bizim derler..ben yazar kacarim dogruyu her isin iyisinin dogrusunun dusmani biziz derler cunku menfaatimiz bu yolda derler..desinler sadece bir kisi dogru yolu gorse ne mutlu..dogru yol hepimizin dogru bildigi yol degil tum yollarin butunudur...yiyin birbirinizi.neyse ki halkin butunu o yolu biliyor farkinda olmayanlar bile farkinda.,gencleri kandirmak istediginiz yola cekmek kolaydir korpe beyinler akilli sanir kendini..universite okur kral bilir kendini ama hic bir dogruyu bilmez onu yasayanlar bilirler..internette gezin ama dogruyu yanlisi ayirin....ben kacar...bir iki ucbasla.

• Kamyon Şöförü kullanıcısına yanıt
    Karistirma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla benim aklima recep ivedikteki kamyon soforu geliyor...umarim sadece nickini degistirmissindir.

bu arada ben bu konuyu konu disina yazssaydim en az 1000 gelisimini tamamlamamis yaramaz hakaretle doldururdu...gerek yok...universitelerde ne oluyorsa dogru giren yanlis cikiyor.ustte yazdigim darbeleride bu kandirilan genclerle yapmislardi onlari kandirmak kolaydir siz akillisiniz universitelisiniz dalin....hayat tecrubesi her bilgiden degerlidir..gezide de gorduk.bunlari.fransiz gazetecilerin agzinin suyu akiyordu daha sonra beterini gorduler ya neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Mayıs 2020; 16:33:38 >

• kamyon soforu ol bari lafla olmaz...bence duzel is bul sonra kiz bul ..degis.bunalimdan kurtul...allahta seni sever o zaman o seni severse sende onu seversin.

• acaip bir ortalaman var..40 milyon kadinin arasindan saplilari nasil buluyorsan...

• Olaya Sag Kol, Sol kol acisindan bakanlari anladikta, ya bizim gibi bu her iki koluda ayni vucudun parcasi olarak görenler ne olacak? Biri gelmis heykel dikmis, digeri gelmis Cami dikmis diyenler napsin
  • herkes birbirini sadece insan olarak gormedikce zor..siz sol dedikce sag diyen sag dedikce sol diyen mutlaka cikacaktir en iyisi hepimiz insaniz deyip boyle yasamak karsidakini anlamak din bu sebeple onemli..ayrim yapmadan tum insanlari bir yolda birlestirir.ben cok dinime bagli sayilmam ama ben bile dogru yolun hangisi oldugunu biliyorum goruyorum

• Siyasetin dini imani olmaz, Sagi Solu olur ama Sagininda Solununda sagi solu belli olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

acaip bir ortalaman var..40 milyon kadinin arasindan saplilari nasil buluyorsan...
    allah aşkına elinden tutup götür devon'u
  • en iyisi devon tir soforum kadin olsun problem kalmaz.....cirt gitti.her etegini kaldirdigi erkek cikiyor nasilsa.acaip ama bir erkek döndümu direk ise hayat kadini olarak basliyor..oturup evinde borek yapsana yahu.para hırsı işte.fındığın kudretine kurbane.iyi para ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.