Şimdi Ara

60 yaşındaki komşum bıçak çekti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
28.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insanlar sonra zehirli et koyup köpeklerin hepsini telef ediyor bu gibi heriflere sinirlenip.

edit: insanlar telef ediyorum diye devrik ve yanlış yazmışım, düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 17 Eylül 2019; 22:45:25 >
  • İmkanın varsa taşınmanı tavsiye ediyorum.Hiç öyle ''Benim ne suçum var?'' deme.Kendin diyorsun adam ''deli'' diye.Adam deliyse ne yapacaksın?Yok yani adam seni çekip vursa verirler bir ''cezaya ehliyeti yoktur'' raporu sen vurulmuşluğunla en kötüsü ölmüşlüğünle kalırsın.Dahası bundan sonra o köpeklerden birine olur da zarar gelirse bu adam ilk senden bilir.Zira adamı da tehdit etmişsin ''Sen susturmazsan ben sustururum'' diye.Yani tam sana kafayı takacak laf demişsin.

Bu nedenle ''bence'' kendi iyiliğin için taşın derim.O köpekleri belediye toplasa bile yine sizden (apartmandan vs) bilir iyice sizlere kin duyar.Sadece köpekler değil o adamında gözetim altına alınması gerekir.Hatta köpeklerden ziyade adamın gözetim altına alınması daha sağlıklı olur...
  • Şimdi sevgili dostum gidiyorsun 15 kg lık köpek maması alıyorsun adamın kapısını çalıyorsun.. adama aramızda olanları unutalım diyorsun... mama buzları eritir köpeklerin olduğu bölgeleri siliyorsun günlük adama yardım ediyorsun apartmanda da kapının önünü siliyorsun miss gibi sonra arada köpekleri gezdir her gün. Adamın kimi kimsesi yoksada evi senin üstüne yapar sende hem köpeklere bakar hemde ev sahibi olursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam john wick olabilir mi
  • Köpeklere uyku ilacı ver

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Mesajını ilgini kurumlara şikayet ettim bakalım bir daha zehirleyebilecek misin masum canları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayvanseverler neden istisnasız insan düşmanı oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 kat ve her katta da 12 daire var diyorsun. Benim anlamadığım bu kadar dairenin olduğu bir yerde böyle bir deli nasıl barınıyor? Hiç mi şikayet eden topluca hareket edip attıralım şu deliyi diyen yok arkadaş! Rezillik.

• Memati sustur şu iti. Bu video geldi aklıma direk.
    https://www.youtube.com/watch?v=JiennzCQ9pM&feature=youtu.be

• Her katında 12 daire vaybe ne guzel apartmanmış o.

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

Hayvanseverler neden istisnasız insan düşmanı oluyor?
    Her genelleme gibi seninki de saçmalıktan ibaret.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Adam john wick olabilir mi
    Onun 1 tane köpeği var ve o da ufak tefek. Aynı zamanda adam müstakil evde yaşıyor

• Sende Ona bıçak çek bu tarz işler anca böyle çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E4181CA4F

Bu mesaj silindi.
    Bizimde Her Katta 9 Daire var Apartman ince uzun blok şeklinde Arkalı Önlü büyük bir proje binasıysa ki artık öyle Sitelerde Bi Katında 8-10 Daire Olan Apartmanlar çok normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Köpekleri sustururum demek alenen tehdittir.

Yiyemeyeceğin lokmayı ağzına alma, sonra forumda konular açarsın böyle
    Tehdide girmez bu, yeter ki siz bu konuyu uzatmayın, anlık olduğu belli, sonuçta karşı tarafın verdiği rahatsızlık var, insani bir durum, kim olsa tepki verir.

Benim anlamadığım o kadar adam arasından niye bir tek siz şikayetçisiniz, kimse şikayetçi olmaya yanaşmıyor mu, burasını anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 17 Eylül 2019; 21:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

13 kat ve her katta da 12 daire var diyorsun. Benim anlamadığım bu kadar dairenin olduğu bir yerde böyle bir deli nasıl barınıyor? Hiç mi şikayet eden topluca hareket edip attıralım şu deliyi diyen yok arkadaş! Rezillik.
    Aynen, buna ben de takıldım ve yazdım, ardından sizin mesajı gördüm, demek ki tek takılan ben değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurutulmus Domates

Mesajını ilgini kurumlara şikayet ettim bakalım bir daha zehirleyebilecek misin masum canları
    insanlar telef ediyor yazacakken, "insanlar telef ediyorum" diye devrik bir cümle yazmışım iş yerinde yoğunluktan. Hemen kötüye yormanız üzdü beni hocam, forumda tanırlar yıllardır beni, öyle biri değilimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Git başka daireye kiracı değilmisin
    okullar açılırken bizim mahallede ev kalmıyor, okulun yanı burası. hem kiralar ucuk. emlakcı parasıydı tasınmaydı derken bana pahalıya patlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.