Şimdi Ara

[60%] Tüm ELİT & FİYAT FARKETMEKSİZİN ELİNİZDE BULUNAN SKİNLER ALINIR. (Bol Referans,100% Güven ile) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
8.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: RascH

Hızlı ve güvenli ayrıca o kadar ilgili ki, ortak olup trade sitesi kurasınız gelir. bkz:ABSkins.com

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim. Kim bilir belki çok yakındadır. Site adını beğendim.

Yine beklerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Çok teşekkür ederim. Kim bilir belki çok yakındadır. Site adını beğendim.

Yine beklerim :)

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RascH -- 26 Mart 2019; 14:1:40 >
  • Güvenilir ve hoşsohbet bir arkadaş. Kendisiyle alışverişi hızlıca yaptık. Bıçağı önden gönderdim, ödeme sürecinde de mesaj atıp sürekli bilgi verdi. Tekrardan teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 29 Mart 2019; 1:16:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TALON KNİFE SERTLEŞTİLİRMİŞ KASA GÖREVDE KULLANILMIŞ İLGİLENİRSEN MESAJ AT
  • ben huntsman knife night satmak istiyorum size ilgilenirsen iletişime gecermisiniz. steam profilim .https://steamcommunity.com/id/QUUEEEK/
  • Allah rahmet eylesin kardeşim, huzur içinde yat..
  • Şaka gibi ya Allah rahmet eylesin forumun dürüstçe alışveriş yapan kişilerinden biriydi mekanın cennet olsun İtem satış sitesi açacağını söylemişti bana bugün öğrendim vefat ettiğini çok üzüldüm...
  • Daha 1 hafta önce konuşmuştuk, forumda absolut taklidi yaparak dolandırmaya çalışan biri vardı. o dolandırıcı buraları okuyordur vebalin büyük koçum
  • Allah rahmet eylesin, dürüst temiz bir arkadaşımızdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin.
    Mekanın cennet olsun güzel insan.
    Başımız sağolsun, Allah yakınlarına sabır versin.

#Haşim
  • İnsan inanamıyor ya inanmak çok güç diyecek söz yok gerçekten gencecik bir insan.
  • Ahhh kardeşim ahhh.Hala inanmakta güçlük çekiyorum.Daha ne hayallerimiz,planlarımız vardı haşimimm :'( Bana sadece bir üşütme olduğunu söylemiştin oysaki..Gün gelince yapacak hiçbirşey olmadığını tekrar bizlere kanıtladın.Ve şu yalan dünyaya bağlanmamak gerektiğinide öğrettin bana tekrar.

Kardeşim benim,ALLAH (C.C) rahmet eylesin,Affetsin,Bağışlasın.Seni cehennem azabından ve kabir azabından korusun.İnşaALLAH orada beraberiz kardeşim <3 :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyunca çok şaşırdım dostum. İyi kötü muhabbetimiz vardı. Hakkım helal, hakkını helal et. Allah rahmet eylesin.
  • Reelde hiç görmediğiniz tanışmadığınız bir insanın vefat haberini alınca daha bile kötü olabiliyormuşsunuz onu anladım, steamde skin alış satış vb. her konuda karşılıksız olarak yardımcı olan tamamen beni düşünerek fikir veren yardım eden bir arkadaşımdı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Huzur içinde yat Haşim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.