Şimdi Ara

60 TL'ye kadar iş için mouse tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ofiste kullandığım mouse'un tekerleği bozuldu. Arka arka 3. A4tech bu tekerleği bozulan. (x750f) Kötüler mi bana denk geliyor yoksa bu scroll her mouse'da sorun mu çıkartıyor anlamadım ama bu sefer kaliteli malzemeye sahip bir ürün alayım istiyorum.

Ekstradan minimum 2 tuşu olsa bana yeter. Fazlası zarar değil ama minimum 2 tuş gerekiyor makrolar için.

Bütçem 60 TL'ye kadar çıkar. Uzun süre beni götürebilecek bir fareye daha da fazla para verebilirim yeter ki içim rahat etsin alırken.

A4Tech dışındaki tavsiyeleri şiddetle bekliyorum. Medimarkt, Teknosa, Bimeks türevi yerlerden olabilirse bugün gidip alırım, yoksa online sipariş de verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 29 Mart 2015; 13:51:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz bütçeyi artırabilirsen g502 al, tekerleği sensörü mükemmel.

• quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Biraz bütçeyi artırabilirsen g502 al, tekerleği sensörü mükemmel.

290 lira hocam o mouse.

• Evoo kullanıcısına yanıt
    Adamın biraz arttırması o kadar oluyor demek'ki İmzamda'ki fareyi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Adamın biraz arttırması o kadar oluyor demek'ki İmzamda'ki fareyi öneririm.

Hocam A4Tech almayayım bu sefer diyorum ama bu fareyi başka yerlerde de önermişler, son çare bunu alabilirim.

2 sedir kullanıyorum ben bunu kenarlarındaki sarı yerler soyulmaya başladı başka bir sorunu yok bana biraz küçük geliyor değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden bakalım.
  • sanalpazarda gigabyte gm-m8000 70 tl..eğer satıcıya donanımhaber'de üyeyim derseniz kargo bedava yapıyor..
  • quote:

2 sedir kullanıyorum ben bunu kenarlarındaki sarı yerler soyulmaya başladı başka bir sorunu yok bana biraz küçük geliyor değiştirmeyi düşünüyorum bu yüzden bakalım.

A4Tech x750 iki önceki faremdi. A4Tech x7 747h ise şu anki farem. Bundan önceki de A4Tech'in düz kablosuz faresiydi. 3 farenin tek ortak özelliği; scroll tuşunun bozulması. Bozulmaktan kastım çalışmıyor değil, çalışıyor ama aşağı/yukarı hareket ettirirken bazen tam tersi işi yapıp devam ediyor. Mesela sayfayı aşağı indirirken bir anlık yukarı çıkıyor, sonra yine inmeye devam ediyor. Bu da iş sırasında kullanımı acayip olumsuz etkiliyor.

@The Loner
    Bakıyorum ona, teşekkür ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 29 Mart 2015; 15:10:51 >
  • Evet sanırım o olay bende'de var orta tuşla bir sekme açmak istersem bazen kaydırma simgesi açılıyor ve sayfa uçuyor aşşağı'ya veya yukarıya.
    Bu fare benimde dikkatimi çekiyor fakat şuankinden ne kadar büyük bilmiyorum alınca buda küçük gelir diye korkuyorum
  • Kronik bir sorun galiba, yoksa kullandığım bütün A4Tech mouselarda bu sorunu yaşamazdım. Eve Logitech'in 20 TL'lik düz faresini aldım şimdi, bakalım aynı sorun onda da olacak mı zamanla..

Tabi bu arada ofise hala mouse gerekiyor.

Şu nasıl sizce?

http://www.vatanbilgisayar.com/m500-lazer-mouse.html
    Olabilir bu kadar örnek var ortada
    buda güzel ofis için fazla değilmi bu fiyat aralığı daha uygun birşeyler'de bakabilirsin tabi tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama.
  • Aslında fazla gibi ama 8 saat boyunca pc başındayım ve mouse'u hiç elimden bırakmıyor gibiyim, ayrıca makro gerekiyor en az 2 tane. Dandik markalarda 30-40'a da var bu özellikler ama 2-3 ay sonra elimde kalsın istemiyorum.
  • quote:

Evet sanırım o olay bende'de var orta tuşla bir sekme açmak istersem bazen kaydırma simgesi açılıyor ve sayfa uçuyor aşşağı'ya veya yukarıya.
    Bu fare benimde dikkatimi çekiyor fakat şuankinden ne kadar büyük bilmiyorum alınca buda küçük gelir diye korkuyorum

a4 tech x7'den büyük bir fare
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.