Şimdi Ara

60 tl imzaladım 202 lira fatura geldi ne alaka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• modem filen mi aldınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

modem filen mi aldınız acaba ?

hayır hocam modemi kendim vatandan aldım sside bırakiym buraya 60 tl imzaladım 202 lira fatura geldi ne alaka

ödediğim faturalar vs gözüküyo saçma saçma ücretler çıkarmışlar yazdım desteğe şu anda.

• bakabilcek birisi varmı böle bi dolandırıcılık olamaz.
  • Hangi firma? 3aya(75gün) yakın internet kullanım ücreti + 25TL'lik telefon kullanılmış ayrıca daha önceki aylarda fatura ödememeden dolayı 2 kez internetini kesmişler 2kez 24TL açma kapama ücreti eklenmiş.
    Bi anormallik gözükmüyor.
    48TL açma kapama
    25TL telefon
    2buçuk aylık internet(60+60+30)

Mayıs ayından Temmuz ayına kadar fatura ödememişsin ve toplam fiyatları yansıtılmış eğerki bu 2 ayda ödediysen arayarak düzelttirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 9 Temmuz 2017; 20:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

Hangi firma? 3aya(75gün) yakın internet kullanım ücreti + 25TL'lik telefon kullanılmış ayrıca daha önceki aylarda fatura ödememeden dolayı 2 kez internetini kesmişler 2kez 24TL açma kapama ücreti eklenmiş.
    Bi anormallik gözükmüyor.
    48TL açma kapama
    25TL telefon
    2buçuk aylık internet(60+60+30)

Mayıs ayından Temmuz ayına kadar fatura ödememişsin ve toplam fiyatları yansıtılmış eğerki bu 2 ayda ödediysen arayarak düzelttirebilirsin.

mayıs ayından temmuza kadar fatura ödedim ve farkettiysen 2 tane açma kapama ücreti var birisinde mayısda ödediğim halde 2. kere gelmiş saçmalığın daniskası var burda bi kere 43 tl ve 30 tl net ücreti oplmöaz 49 tl olur direk
  • KOD ADI Lucian kullanıcısına yanıt
    Türknet sistemi diğer firmalara benzemiyor yane ön ödemeli olarak internet kullandırtıyor zira mayıs ayını kullanacaksanız ilk önce mayıs'ın 1 inde o faturayı ödemeniz gerekir zira borç açma kapama bedeli yansır.

2 Fatura ödediğinizi belirtiyorsunuz fakat Türknet ödemediğini gösteriyor itiraz talebi açtırabilirsiniz.

Faturaları detaylı incelediğimde firmanın sizin internetinizi kestiği günleri bile faturadan düşmüş eğer banka ile ödeme yaptıysanız dikkat edin veya dekontu türknet'e gönderin.

Ben garanti bankası ile ödeme yaptığım zaman Türkcell faturam ödenmiyordu illaki dekontu atınca siliyorlardı böyle bir sorunda olabilir tam net bilgiyi müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

• Sistemsel bir hata olmuşsa yanlış ücretlendirme düzeltilir, ancak son ödeme tarihinden sonra ödeme yapıldıysa ve bu süreçte internet kesintisi olmuşsa türknet faturada hata yok diyebilir.
  • Merhaba, TurkNet olarak ön ödemeli faturalandırma sistemini kullanmaktayız. Göndermiş oılduğunuz ekran görüntüsüne bakıldığında ikibuçuk aylık kullanımınız, iki kez açma kapama ücreti ödediğinizi görmekteyiz. Yolladığınız ekran görüntüsünde bir hata gözükmuyor ancak isterseniz faturanızı inceletebiliriz. GSM numaranızı PM üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Tek faturada hemde aynı tarihte 2tane borçtan kapatıp açma ücreti nasıl oluyor? 3aylık fatura tek faturada çıkmış nasıl kapama açma ücreti yansıdığına göre bu kişi bir adet fatura ödemiş olması lazım.3aylık faturayı tek seferde göndermişsiniz gelmeyen faturanın borçtan kapanıp açmasımı olur oda ayrı bir saçmalık bence bu faturada bir sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Tek faturada hemde aynı tarihte 2tane borçtan kapatıp açma ücreti nasıl oluyor? 3aylık fatura tek faturada çıkmış nasıl kapama açma ücreti yansıdığına göre bu kişi bir adet fatura ödemiş olması lazım.3aylık faturayı tek seferde göndermişsiniz gelmeyen faturanın borçtan kapanıp açmasımı olur oda ayrı bir saçmalık bence bu faturada bir sorun var.

Hocam aynen adamlarin destegine bile anlatsmiyorim bunu 3 ayin faturasi gelmis 2sini odedim acma kapama ucretini bi kere odedim bidaha geldi kapandigi icin ama 2 tane ayni ayaa cma kapama ucreti gelmis btkya sikayet yolladim turknetle irtibata gectik dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, sistem üzerinden fatura kontrolünüzü sağlamam için GSM numaranızı rica edebilir miyim?
    Bu tür hatalar olabilir btk ya sikayet ettiysen yakında çözerler benim anlamadığım sen 2fatura ödemişsin adamlar sana 3aylık fatura göndermiş ve açma kapama yansıtmışlar bide.Benden sana tavsiye ne olursa olsun tüm faturalarını zamanında öde.

• Hala cozulmedi

• Bende bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Arayıp çağrı merkezini ben ödedim diyip açtırılmış olabilir. Ödendiği halde fatura oluşmuş ise ki daha önce hiç rastlamadım. otomatik bir sonraki aylarda düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sistem üzerinden fatura kontrolünüzü sağlamam için GSM numaranızı rica edebilir miyim?

Merhaba Turknet Yetkilisi

Arkadaş faturanın görüntüsünü göndermiş internet hattını bağladığınız telefon numarasınıda silmemiş 212432***3 hala işlem yapabilecek GSM numarası soruyorsunuz!!!!

Nasıl bir sisteminiz var çok merak ediyorum.

Kolay gelsin.
  • Muhtemelen ön ödemeli faturadan kaynaklanıyor Açtırdınız kullandınız farketmediniz bir sonraki ayla beraber 2 tane fatura kesildi. sonuç böyle oldu. bunun düzeltileceğini sanmıyorum. otomatik ödeme istemelerinin sebebi bu sanırım. eğer yanlışlık var ise kesinlikle düzeltiliyor 1 hafta içerisinde . benimde 3. ayda ödediğim tüm faturalar aynı anda kesildi falan hallettik şükür . sizinde eğer yanlışlık var ise düzelecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.