Şimdi Ara

60 oldum kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 60 oldum velikadaki kadından 60 kıyfetlerını aldım kaldım oyunda napcam sımdı

bi arkadaş bi savaştan kazandıgın itemlerle devam et dedi 60 level 15v15 savasına katılmaya calısıyorum bırturlu gelmıyo mıllet ekıpmı gırıyor anlamadım

dungeonlara insta matching atıorm onada mıllet anlasmalı gırıyor ıtemı dusuk olanla gırmıyolar nabacouk

bi salak kale savasına gırıp duruorm ondanda teranın karakterslıgımııdır benım sanslıgımmı full yenılıyoz

biri yol göstersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Selç| -- 2 Şubat 2014; 17:53:11 >

• |Selç| kullanıcısına yanıt
    İstersen bir guild e katılıp onlarla dglere pvp lere girebilirsin.
  • bi guilde girdim açık olan yok nasıl çıkılıyor
  • Oyunun pvp ye mı pveyemı agırlıklı olacak oda önemlı pvp ıse bg gırıp bg puanı kasmalısın sonra ıtemlerını craftlarsın zaten random gırdıgınde tabıkı kaybetme ıhtımalın yuksek oluyor.Guıld yada tanıdıgın arks cevren varsa onlarla gırıp puan kasabılırsın .Tot,sırjuka gırerek glypslerını alırsın.Gırmıyorsan bg puanın ıle glyps box acarak glyslerını elde edebılırsın ıtemlerını craftladıktan sonra lot gırerek mwa refıned mes farmlayabılırsın.
  • kardeşim saolsında tot sirjuka nedir birde bg puanıyla glyps box nasıl acılıyo son olarak lot ne mwa refined mes bunlara uzak kaldım
  • |Selç| kullanıcısına yanıt
    Pek hatırlayamıyorum ama velikada sağ alt köşelerinde bi yerde olacaktı mapde yeşil bi logosu var.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.