Şimdi Ara

60 net tyt 25 net ayt için öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 44 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BobbyTarantino (4 mesaj) Kurtçu Restrop (3 mesaj) Berkeseçici (2 mesaj) Guest-B26350344 (2 mesaj) neyapacagizz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar ilk olarak konuma baktığınız için teşekkür ederim şu an tyt'de netlerim 40 45 arası ve bunu 60'a çekmem lazım ayt de ise (sayısal) 25 yapmam lazım meslek lisesi mezunu olduğum için temelim pek yok ve önümde çok vakit kalmadı konu elemesi,çalışma yöntemi gibi her türlü önerilere açığım

|
    |
  • BobbyTarantino kullanıcısına yanıt
    fonksiyonlar, fizik bak. türkçe kas.

bü 3üyle çok rahat 60 nete çıkarsın tytde
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

çok sağolasın,AYT için bir önerin var mı peki

• Paso genel deneme at bence hocam tyt için. Ayt için matta çalıştıktan sonra istediğinden daha fazlasını elde edersin diye düşünüyorum
    ben 19 netten başladım geçen senenin başında 4 net mat yapmıştım. en çok net getiren şeyler

limit
    türev
    integral
    2. dereceden denklem
    polinom
    karmaşık sayılar (1 net 1 nettir)
  • TYT için fiziğe bakıp kafanı yorma, kimya ve biyoloji çalış çok rahat net gelir her gün paragraf atarsan Türkçede güzel yaparsın. mat için de konu bitirip test çöz. Geometrin nasıl bilmiyorum ama bence çalış

AYT için biyoloji bitirmeye bak en rahat yapacağın o (10 net), her gününde mat olsun 15-20 yaparsın (her gün çalışırsan İlyas güneş dinle adam çıkacak soruları çözüyor).

kimyada da modern atom atom teorisi, gazlar ve organik kimya çalışabilirsin. çalışırsan 6-7 net gelir(organikten 3-4 soru geliyor)

Fizikte ise Modern fizik çalış 3 soru geliyor Al sana 40 net tyt çalışmana da gerek kalmaz :d

• Şu ana kadar cozdugun 2-3 denemeye şöyle bı göz gezdir. Hangi konularda eksik olduğunu kendin bul burdaki yorumlar bı yere kadar götürür. Kendi analizini kendin yaparsan daha sağlıklı sonuçlar alırsın.
  • deneme deneme deneme abi aban denemeye her gün 1 branş her hafta 1 genel
    denemedeki yanlışlarını da analiz et konulara bak soru tiplerini zaten denemeden öğreneceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziyankar_50 -- 28 Aralık 2020; 13:24:48 >
  • Meb kitabı oku en önemlisi temeli olmayan bir adami en iyi meb kitapları toparlar hiçbir soru bankasına girme ilk meb bak cok önemli gerçekten

Hocam 60 net isteyen birine verilecek en kötü tavsiye olabilir bu. Tytde 1-2 tane çıkan fonksiyon konusu belki de sınavda en fazla vakit alan konu. Fizik yerine kimya biyoloji abansa 1 haftada 7-8 net arttırabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fonk dedm çünkü ayt de girmek istiyor.

meslek lisesinde olduğu için de fiziği önerdim inanın bana meslek liseli çıkışlılara fizik, biyolji ve kimya kadar zor gelmiyor

annem senelerce meslek lisesinde çalıştı ordan biliyorum

Altına imzamı atarım. 2.5 sene meslek lisesinde okudum. Alanım bilişim teknolojileriydi. Kodlama gördük. algoritma oluşturmayı yazmayı öğrendikten sonra gerçekten fizik ve matematiğe karşı önyargım yıkıldı. Bizim okulda Elektrik-elektronik bölümü de vardı mesela, onlarda hep fizikle içli dışlılardı. Arkadaşımız da sayısal bölümlüyse gayet rahat halledecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laplasyen -- 28 Aralık 2020; 22:17:29 >

Evet hocam doğru söylüyorsun kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkeseçici

Meb kitabı oku en önemlisi temeli olmayan bir adami en iyi meb kitapları toparlar hiçbir soru bankasına girme ilk meb bak cok önemli gerçekten

Nereden bakabilirim bir bilgin var mı? teşekkürler

Hocam meb materyal hepsi mevcut
  • DİL BİLGİSİ

Vakit kalmadı mı? şaka mısın 150 gün var. Allah’tan umut kesilmez kardeşim sen elinden geleni yap gerisini Allah’a bırak

60 net tyt 25 net ayt için öneriler
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.