Şimdi Ara

60 bin liraya kadar aile aracı tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Biz lpg ile kullanacağımız için yakıtı sorun etmiyoruz. Fakat otomatik vitesi hakkında hiçbir bilgim yok.Çevremde kimsede yok o yüzden fikir edinemedim.
  • Aynı dert bende de var banada bi tavsiye verirseniz sevinirim.

Bende 2012-2013 Megane dizel bakıyorum 45k bütcem var ama cevremde kimle konuşşsam alma diyor.
  • aynı sorun bende de var. yeni bir araç arıyorum yaşı çok ilerlememiş 2015 ve sonrası tercihim. bu sebeple fiesta ve fabia arasında kaldım.
  • scenic 3 bakın baska araclara binemeyeceksiniz. başka bir şeye bakmana gerek yok. özellikle sedanlara asla bakma aile için uygun değil o kullanışsız bagaj.hatta 30 bine scenic 2 bile bakabilirsin.arka koltukları rahattca söküp buzdolabı bile taşırsın.
  • Ben de bu fiyata bir şeyler bakıyordum, C-Elysee aldım çıktım. Fluence bakmanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swashbucklerjr

aynı sorun bende de var. yeni bir araç arıyorum yaşı çok ilerlememiş 2015 ve sonrası tercihim. bu sebeple fiesta ve fabia arasında kaldım.

Şuanda B segmentinde en iyi araç Fabia3 dür

https://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=20400

• quote:

Orijinalden alıntı: cashflow_s

Aynı dert bende de var banada bi tavsiye verirseniz sevinirim.

Bende 2012-2013 Megane dizel bakıyorum 45k bütcem var ama cevremde kimle konuşşsam alma diyor.

Megane3 ve Laguna3 alınmaz araçlar değil, alınabilir. Ama daha iyileri neden olmasın:

Golf6

Auris2

Civic Hb

Mazda3

Delta

• honda civic olabilir.

53-54 e temiz 2011 elegance alınabilir.

• sert3333 kullanıcısına yanıt
    Ankara'da temiz bir astra sedan göremedim maalesef

• marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-full-plus-full-masrafsiz-tertemiz-aile-arabasi-429839907/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-full-dolu-yetkili-servis-bakimli-sunroof-plusnavigasyon-plusderi-389709533/detay

2 araçta yetkili servis bakımlı inceleyin D sınıf donanımlı dizel otomatik araçlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Üstadım İstanbul'a gidebilecek durumum maalesef yok. Ankara'daki araca bakabilirim, aslında C5 e niyetleniyorum ancak MCP şanzımandan ve çıkabilecek elektronik arızalardan korkuyorum. Bu sıra 508 de bakmaya başladım ancak onda da şanzımanin çok sarsıntılı olduğu söyleniyor. Sanırım sorunsuz araba yok.

• marmelat_06 M kullanıcısına yanıt
    bende öyle diye diye 3008 aldım 2011 aluure otomatik yılbaşından beri şimdilik memnunum.
  • C5-508 olabilir ayrıca yine 308 1.2 benzinli otomatik active olabilir arka hacmi biraz dar gelebilir ancak bagaj sınıfının en iyisi yine c4 dizel otomatik bakabilirsiniz

• Sayın forumdaslar; birçok araca baktım en son 19000 km de astra sedan 1.4t 140 bg sport aldım. Herkese fikirleri icin teşekkür ederim.

• Ne kadara aldınız

• 55 bine anlaştık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.