Şimdi Ara

60.000 TL konut kredisi çıkar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, maaşım 4.000 TL kamu personeliyim. Şuan ödemesi devam eden son 3 taksit (3 x 1000 TL) ihtiyaç kredim devam ediyor. Konut kredisine başvuracağım bana 60.000 yeter, eksper inde o civarda krediyi onaylayacağı kanaatindeyim. Bankadan yana sıkıntı olur mu ilk aşamada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anında çıkar, kredi puanınız düşük değilse

• Benim bildiğim kadarıyla maaşınızın yarısı kadar aylık kredi çekebiliyorsunuz yani 1000 ₺ taksitiniz var , ayda 1000 ₺ daha ödeyebilecek şekilde çekebiliyorsunuz . 60 bin ₺ yi kaç ay vade ile çekmeyi planlıyorsanız aylık ödemesine göre bakın taksit 1000 ₺ nin çok fazla üzerinde olmadığı sürece çıkartacaklardır .
  • Kredi puanım 1298 arkadaşlar. 60.000 TL yi 60 ay çekmek istiyorum. Aylık 1400 TL ödemesi oluyor internet den hesaplayınca (iş bankası yani maaşımı aldığım banka)

Sıkıntı olur derseniz 3000 TL yi tek seferde de ödeyip kapatabilirim

• ePeP E kullanıcısına yanıt
    Ziraat den çeksenize krediye 50bin e kadar 1.03 eğer 50bin yeterli olur diyorsanız.

Hatta 50bin 36 ay 0.95.

50000bin 36 ay aylık 1646 TL oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 4 Mart 2018; 22:13:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Ziraat den çeksenize krediye 50bin e kadar 1.03 eğer 50bin yeterli olur diyorsanız.

Hatta 50bin 36 ay 0.95.

50000bin 36 ay aylık 1646 TL oluyor.

Çok teşekkür ederim ama maalesef 50.000 yetmiyor.

• Arkadaşlar tekrar merhaba. Krediyi dün Sorunsuz çektim. Elimde 9.000 TL ➕ para kaldı. Benimde muhtelif yerlere 7000 TL borcum var. O borçları tek seferde ödeyip kapatmalı mı, yoksa 7000 TL kredi çekip sözde 48 ay ama duruma göre en kısa sürede kapatmalı olacak şekilde borçlarımı ödemeli mi? Öneriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: ePeP

Arkadaşlar tekrar merhaba. Krediyi dün Sorunsuz çektim. Elimde 9.000 TL ➕ para kaldı. Benimde muhtelif yerlere 7000 TL borcum var. O borçları tek seferde ödeyip kapatmalı mı, yoksa 7000 TL kredi çekip sözde 48 ay ama duruma göre en kısa sürede kapatmalı olacak şekilde borçlarımı ödemeli mi? Öneriniz nedir?

Kredi çektiğin an devlet baba kredi faizinden %15 kesiyor. Kredi de belli bir süreyi genelde yarısından sonra olur. o seviyeden sonra kapatmak saçma oluyor çünkü erken kapatma ücreti ile geri kalan ayların ücretleri neredeyse aynı oluyor. Ödeyin ileride sıkışırsanız çekersiniz bence..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.