Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

6 yıllık MOBA oyuncusu Nasus karşınızda

0
Cevap
0
Favori
40
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> 6 yıllık MOBA oyuncusu Nasus karşınızda
Giriş
    2006 Mesaj

6 yıllık MOBA oyuncusu Nasus'umuz.. Darius'a 3 kill verdi ve dedi ki 'Ahh.. Hiç uğraşamam afk. Dikimde değil.' Player dediğin bu olsa gerek.

Oyunu 30. dakikalara kadar uzattık bir şekilde neyse, darius ilah olmuş tabiri caizse tuttuğunu dikiyor felan. Oyun bitti kaybettik o da ne Zed onurlu bir rakip çıktı.

Bugünkü ikinci onurla alakalı konum arkadaşlar kusura bakmayın kafanızı ütülüyorum ama vallaha içimde kalacaktı.

Laf edecekler beni de mentionlarsa güzel olur.

|
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
    MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,131
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.