Şimdi Ara

6 yaşındaki çocuk oyuncak inceleyerek YouTube'dan 11 milyon dolar kazandı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 6 yaşındaki çocuk oyuncak inceleyerek YouTube'dan 11 milyon dolar kazandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4837 Mesaj

Çocuk ünlüler denildiğinde akla ilk olarak filmlerde boy gösteren küçük yıldızlar gelir. Ancak devir değişti. Habermize konu olan ünlü çocuk bir film yıldızı değil sadece oyuncak inceleyerek YouTube'dan milyon dolarlar kazanan 6 yaşındaki Ryan...

Günümüzde küçük yaştaki çocuklar çizgi film ve oyuncak videoları izlemekten YouTube bağımlısı haline gelmiş durumda. Hepinizin çevresine akıllı telefon veya tableti elinden düşürmeyen çocuklar vardır.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy kullanıcıları iPhone kullanıcılarından daha mutlu
    Ryan, yaklaşık 3 yaşından beri ailesi tarafından çekilen YouTube videolarında yer alıyor. “Ryan ToysReview” isimli kanal şu anda 10 milyondan fazla aboneye sahip ve 1 Haziran 2016'dan 2 Haziran 2017 tarihine kadar geçen bir yıl içinde yaklaşık 11 milyon dolar gelir elde etmiş durumda.

Forbes milyoner olarak listeledi

Forbes, Ryan'ı en çok para kazanan YouTuber'lar listesinde "milyoner" olarak listeledi. Kendisi şu an 8. sırada. Dünyanın en fazla gelir sağlayan YouTube kullanıcıları bu yıl 127 milyon dolar kazanmış durumda. Lego Duplo tren videosuyla YouTube macerasına başlayan Ryan'ın videolarının an itibariyle tam 16.929.183.299 görüntüleme sayısına ulaştığını belirtelim.

Ryan'ı izleyen çocuklar artık onu YouTube'daki yabancı biri olarak değil, arkadaş olarak kabul ediyorlar. Videoların çoğunda farklı oyuncakları kutusundan çıkarıp inceliyor. Bazen videolarda ailesi ve arkadaşlarının da Ryan'a eşlik ettiğini görüyoruz. Öte yandan geçtiğimiz yılın en çok para kazanan YouTuber'ının ise 16.7 milyon dolarla DanTDM olduğunu belirtelim.

|
    |

• ne çocuk işçisi be.Çocuğa tonla oyuncak alıyolar ve oynarken video ya alıyolar.bunun neresi çocuk işçi.bu çocuk işçi ise dünyadaki tüm çocuklar böyle olsa keşke! Not:çocuk işçi diye buraya yazmadan önce google a yazsaydınız ne olduğunu görürdünüz
    Benim kızdım nokta insanların bedava para olarak gördüğü platformlar için ahlaktan vazgeçmesi. Bugün bi video izledim tam bir geri zekalilik. Mikro dalga fırına beton döküp kafayı içine sokup katılmasını bekleyip takilmaca. Nefes borusu tikaninca ter damlamaya başlıyor ve İtfaiyeden yardım istiyorlar
  • Binbaşı
    1755 Mesaj
    çocuk işçiliğe hayır.
  • Yarbay
    2999 Mesaj
    çocuk işçiliğe hayır.
    hayır mı? imkanın olsa sopayla youtuber yaptırırdın, yalan söyleme :)
  • Yarbay
    5897 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

çocuk işçiliğe hayır.

Bunu ironi olarak yazdığını biliyorum.

Çocuk çalıştırma için yapılan kanunlarda bazı şeyler var.

Çocuk Anne-Babasının yanında çalışabiliyor (yasal olarak) burada da durum bu.
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Yarbay
    5006 Mesaj
    Sanırım $11M sadece Youtube'tan. Daha oyuncak firmalarından aldığı ücret var.
  • Binbaşı
    1755 Mesaj

Benim kızdım nokta insanların bedava para olarak gördüğü platformlar için ahlaktan vazgeçmesi. Bugün bi video izledim tam bir geri zekalilik. Mikro dalga fırına beton döküp kafayı içine sokup katılmasını bekleyip takilmaca. Nefes borusu tikaninca ter damlamaya başlıyor ve İtfaiyeden yardım istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sniper23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 5 2600 Gigabyte AB35M-D3V Kingstone 8 GB DDR4 HX424C15FB2/8
    Araştır-Dene-Kaydet-Sergile
    Amatör Youtube Kanalım
  • Yarbay
    3817 Mesaj
    Hani nerde adalet :(
    |
    |
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Vay be çocuğun sırtından para kazanıyorlar.
    |
    |

Para için insanlar her şeyi yapıyor, ne yazık ki...
    |
    |
    MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, AMD Ryzen 3700x, G.SKILL Trident Z Neo 64GB (4 x 16GB)DDR4 3600, iChiLL GeForce GTX 1080 Ti X3 Ultra, Corsair HX1200, Corsair Air 540,ST8000DM004 Seagate 8TB 5400RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,KXG50ZNV256G NVMe TOSHIBA 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB,2x ST1000DM003 1 TB 7200 RPM, SteelSeries RIVAL 100, Logitech G230, Samsung 28 UE590D, AOC Q3279VWF, Roccat ISKU Keyboard--Bilgisayar 2--
    Asrock X570 Taichi, AMD Ryzen 3700x, Corsair Vengeance LPX 64 GB 3600 MHZ RAM, MSI GeForce GTX1080 ARMOR 8GB OC, EVGA SuperNOVA 1300 G2 80 GOLD, Corsair Graphite 780T,ST8000DM005 Seagate 8TB 7200RPM,WDC WD40EFRX WD RED 4 TB 5400 RPM,ADATA SX6000PNP 256 GB,KINGSTON SA2000M8500G NVMe 500 GB, Logitech G700s, Logitech G230, MSI Optix AG32C, Logitech G910 Orion Spectrum
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    CeradeTairin

Devir böyle bir devir işte.Güdülmeyi bekleyen bir sürü kitle var.Bu youtuberlar da güdüyor.Kaliteli şeylere talep olmaz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1398 Mesaj
    Bu da bizim mal çocuklardan.

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/362700/ana-baci-kufreden-youtuber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    8908 Mesaj
    Helal olsun,bir çoğumuzun ömrünü birleştirsek hayatımızda kazanamayacağımız paraları kazanmış.
    |
    |
  • Yarbay
    2371 Mesaj
    quote:

çocuk işçiliğe hayır.

ne çocuk işçisi be.Çocuğa tonla oyuncak alıyolar ve oynarken video ya alıyolar.bunun neresi çocuk işçi.bu çocuk işçi ise dünyadaki tüm çocuklar böyle olsa keşke! Not:çocuk işçi diye buraya yazmadan önce google a yazsaydınız ne olduğunu görürdünüz

inanmıyoğruğm
    |
    |
    gurkanse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 5 2600 Gigabyte AB35M-D3V Kingstone 8 GB DDR4 HX424C15FB2/8
    Araştır-Dene-Kaydet-Sergile
    Amatör Youtube Kanalım
  • Yarbay
    4692 Mesaj
    Ne komik adamlar var ya.. 6 yaşında çocuğun başarısını bile kıskanıp çamur atıyorlar
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    606 Mesaj
    Güzel Para. Ailesi ve kendisi rahat bir yaşam sürerler artık. Youtube ekmeğini yiyenlerden oldular.

|
    |

Winter Is Coming
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    |
    |

|
    |

^_^
  • Çavuş
    68 Mesaj
    vay arkadaş, ne çocuklar var, bizim çocuk da 11 yaşında hala baba çikolata al, baba cips al, baba gofret al... Anca boğaz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,720
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.