Şimdi Ara

6 YAŞINDA YEĞENE HEDİYE TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yeğenime tablet alacağım hediye olarak. SAR değeri falan önemli benim için o yüzden dandik diyebileceğimiz markalardan 100-150 liralık tabletlerden almayı düşünmüyorum.

Üst sınır 250 TL olacak şekilde bu konuda bilgili arkadaşlar tavsiyede bulunursa çok makbule geçer

edit: Aradaşlar linkteki ürünü 8 Mayıs'ta 150 TL %11+ 100 TL'ye 11TL indirim kombosuyla 208 TL'ye aldım. Aradığımı buldum ben. Diğer alacak arkadaşlara kolay gelsin diyorum.

http://www.n11.com/asus-memo-pad-hd7-me173xx-1g004a-tablet-pc-P47324743

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Soap -- 9 Nisan 2015; 9:36:52 >

• asus memopad me170cx
    dell venue 7
    reeder A7iD veya A7iC quad

100 liralık tablet alırsan 3 güne pert olur. 250 liraya doğru düzgün tablet alınıyor.
    Alacağın tabletin ekranı ips olsun, allwinner işlemci tablet alma, şuan intel z2520 işlemcili tabletler uygun fiyata alınabiliyor. batarya 4000 mah olursa çok iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Bu 3 unden handisi sence cocuk icin alcagim ekran kalitesi ve pil suresi uzun olmali.birde otunlarda cok kasmasin istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derrreci D kullanıcısına yanıt
    Lg gpad 7 inc şarjı bunlardan çok iyidir ama fiyat biraz dsha fazladır.

• Hiçbirini kullanmadım. Reeder A8i var, arayüzü stock android. Bu yüzden çok akıcı çalışıyor.
    Dell ve asus'un da kötü olacağını zannetmiyorum. Youtube'dan inceleme videolarına bakabilirsin.
    Yılbaşında 250 liraya LG gpad 7'yi kılıfıyla beraber aldım. 300 liraya kadar alınabilir ama daha fazla verme bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Dell i dusunuyorum venue7 8gb youtube ta biraz inceldim fena degil gibi fakat ekran kalitesi video da pek belli olmuyor. 6 yasinda cocugum icin dusunuyorum.windows ta olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.